Keystone logo
Peking University School of Transnational Law

Peking University School of Transnational Law

Peking University School of Transnational Law

מבוא

על STL

Peking University School of Transnational Law ("STL") הוא ייחודי בסין וייחודי בעולם, ומציע תואר JD בסגנון אמריקאי לחלוטין באנגלית, לצד תואר JM סיני. STL מציעה גם LL.M. תכנית עם תכנית לימודים עשירה בקורסים המדגישים משפט ופרקטיקה בין-לאומית, משפט סיני ומסורות משפטיות, וקורסים חדישים אחרים שנועדו לצייד בוגרי STL מכל הלאומים למנהיגות במאה ה -21.

140236_STLPics-BuildingExterior.jpg

אוניברסיטת פקין

אוניברסיטת פקין ("PKU") היא האוניברסיטה הוותיקה ביותר בסין ואחת מאוניברסיטאות המחקר הנחשבות והיוקרתיות בעולם. דירוג האוניברסיטאות העולמי של QS ו- Times of Higher Education דירגו את PKU כאוניברסיטה ה -23 המפורסמת ביותר באקדמיה לשנת 2021.

מקום

STL ממוקמת בעיר הדרומית שנזן. מטרופולין הצומח במהירות של 12 מיליון בני אדם, שנזן נמצאת בעלייה מתמדת מאז הוקמה כאזור הכלכלי המיוחד הראשון בסין בשנת 1979. כעת, שנזן היא לא רק מרכז מרכזי במחוז המאוכלס ביותר בסין, גואנגדונג , אלא גם מובילה בשוק בכל סין ואזור ייחודי שבו מערכות המשפט הגדולות בעולם מתמזגות ומשפיעות על התנהלות חוצה גבולות . העיר היא אכסניה לתעשיית ביוטכנולוגיה, לוגיסטיקה ותעשיות אנרגיה חדשות, וחברות מובילות כמו Huawei וטנסנט מתבססות כאן. על הבמה העולמית, שנזן הטביעה את חותמה גם כן; בשנת 2008 זכתה לשם עיריית העיצוב של אונסק"ו ובשנת 2011 אירחה את אוניברסיטת הקיץ ה -26 .

140235_PKUSZ-Techtrip.jpg

מבחינה גיאוגרפית וכלכלית, שנזן משולבת מקרוב גם בהונג קונג, איתה היא חולקת גבול. אפשרויות תחבורה ציבורית נרחבות מקשרות בין שתי הערים ממרכז העיר, אחת יכולה לבקר בהונג קונג באמצעות אוטובוס, מטרו ומעבורת. עם תוצר כולל של יותר מ -650 מיליארד דולר, אזור שנזן-הונג קונג הוא אחד ממטרופולינים הגדולים בעולם.

עם מיקומה הגיאוגרפי הייחודי, הרוח החדשנית והסיכוי החדשני, שנזן הפכה בהדרגה לעיר מתקדמת המתחברת עם העולם.
https://www.scmp.com/news/china/politics/article/3023330/beijing-unveils-detailed-reform-plan-make-shenzhen-model-city

סטודנטים, פקולטה וקריירה

סטודנטים מובילים מרחבי העולם מתחרים על כניסה ל STL. הסגל הרב-לאומי של בית הספר למשפטים כולל חוקרים בעלי שם עולמי ומתרגלים מסין, ארה"ב, האיחוד האירופי ומקומות אחרים. בוגרי STL מבוקשים מאוד לתפקידים עם משרדי עורכי דין מובילים וחברות רב לאומיות, מובילים משרדי עורכי דין ותאגידים סינים, חברות גדולות ומובילות בארגונים לא ממשלתיים בינלאומיים.

תכנית הלימודים

החתימה של STL JD / JM תוכנית תואר כפול הוא ארבע שנים ארוכות. תוכנית הלימודים של JD, הנלמדת במלואה באנגלית, דומה בתוכן לתוכניות הלימוד של בתי הספר הטובים ביותר בארה"ב, עם עומק נוסף בהיסטוריה המשפטית הסינית ובחוק. תוכנית הלימודים JM מספק הליבה קורסים משפטיים בסינית נלמדת בעיקר בסינית. רוב הסטודנטים הסינים נרשמים לתואר כפול של STL JD / JM התוכנית; רוב הסטודנטים הבינלאומיים נרשמים בתוכנית של ג'יי.די.אל לשלוש שנים. שתי תכניות הלימודים מדגישות מיומנויות וידע של עורכי הדין עבור המאה ה -21: (i) החוק והתרגול הרב-לאומי, (ii) יכולת בין-תרבותית, ו- (iii) האחריות המקצועית של עורכי הדין בהקשרים אלה. אין בית ספר למשפטים בכל מקום טוב יותר מצייד בוגרי המגזר הפרטי, המגזר הציבורי, או אינטרס ציבורי עניין משפטי בסין, ארצות הברית, בריטניה, או בריטית חבר המדינות.

התוכנית מורכבת משלושה רבעים לפחות של לימוד במשרה מלאה מגורים ושנה שנייה עבור התמחויות, המשך המחקר, או פרויקטים מחקר על פי שיקול דעתו של התלמיד. למרות התואר מוענק בסוף שנתיים, זה אפשרי מגורים תושלם לאחר אחד.

140233_STLPics-ClasswithProfessorJinZining.jpg

הזדמנויות חינוך בינלאומיות

חוויית STL היא מהותית בין-לאומית וחוצה-תרבותית, מבלי לצאת מהקמפוס היפהפה של אוניברסיטת שנג'ן. במקביל, סטודנטים STL ליהנות הזדמנויות רבות ללמוד בחו"ל בבית הספר למשפטים המובילים ברחבי העולם עם אשר PKU ו STL ליהנות יחסי החליפין.

מנהיגים גלובלי

בוגרי STL יוצאים משנות לימודיהם כעורכי דין בעלי יכולות ייחודיות למנהיגות בעולם הקשור בימינו, עם ידע עמוק והבנה של המשפט הסיני והמערבי ומסורות משפטיות ועם הכישורים המעשיים הדרושים להצלחה חוצה תרבויות. Peking University School of Transnational Law (STL) הוא בית הספר למשפטים היחיד בעולם המציע תוכנית לתואר כפול בו הסטודנטים משלימים תואר דוקטור לוריס (JD) על-ידי ארה"ב, לצד תואר שני ב- Juris Masters. על התלמידים להיות דו לשוניים באנגלית ובמנדרינית כדי להשלים את התוכנית הארבע-שנתית ולסיים את השליטה במערכות המשפט של שתי מעצמות העל בעולם, ארה"ב וסין. STL מציע גם תואר LLM המשלב משפט בינלאומי, משפט סיני ומערבונים, ומעניק לסטודנטים בינלאומיים אפשרות ללמוד זה לצד זה עם הסטודנטים הישגים הגבוהים ביותר בסין, אשר ימשיכו להיות שותפים במשרדי עורכי דין גדולים, אליטות פוליטיות, מנהיגים. בארגונים בינלאומיים, ומנהלים עסקיים. שתי תוכניות הלימוד מדגישות כישורי וידע בתחום המשפט בתחום המאה ה -21: (i) משפט ופרקטיקה בין-לאומית, (ii) יכולת חוצה תרבויות, (iii) האחריות המקצועית של עורכי דין בהקשרים אלה. שום בית ספר למשפטים בשום מקום לא מצייד טוב יותר את הבוגרים למגזר הפרטי, למגזר הציבורי או לעבודה משפטית עם אינטרס ציבורי בסין ובארצות הברית, משפט מקובל ומשפט אזרחי, במזרח ובמערב, הכל בתכנית לימודים אחת.

משפט גלובלי הוגן

יריד המשפטים העולמי השנתי הראשון יציג בפני המשתתפים בתי ספר למשפטים יוצאי דופן מכל רחבי העולם. הירשם באמצעות טופס זה לקבלת ההזדמנות ללמוד על קידום הקריירה שלך באמצעות לימודים בינלאומיים, הזדמנויות מלגות לסטודנטים בינלאומיים ועוד.

תאריכים:
יום שישי, 20 בנובמבר 2020
יום שבת, 21 בנובמבר 2020

זְמַן:
12: 00-14: 00 GMT (בדוק את אזור הזמן המקומי שלך)

המפגשים מתקיימים במספר תאריכים כדי להתאים את לוחות הזמנים השונים. אותם בתי ספר ישתתפו בשני התאריכים, ויגישו את אותה מצגת בשני התאריכים.

בתי ספר למשפטים המשתתפים:
הפקולטה למשפטים באוניברסיטת אקס מרסיי (צרפת)
בית הספר למשפטים Bucerius (גרמניה)
בית הספר למשפטים דיקין (אוסטרליה)
FGV Direito SP (ברזיל)
בית ספר למשפטים IE (ספרד)
בית הספר למשפטים באוניברסיטת אינדיאנה מאורר (ארצות הברית)
בית הספר העולמי למשפטים ג'ינדל (הודו)
Peking University School of Transnational Law (סין)
הפקולטה למשפטים באוניברסיטת שטוקהולם (שבדיה)
הפקולטה למשפטים באוניברסיטת צ'ילה (צ'ילה)
מכללת המשפטים של אוניברסיטת איווה (ארצות הברית)
הפקולטה למשפטים באוניברסיטת לוזאן (שוויץ)

למידע נוסף על דוא"ל האירוע: [email protected] .

תכונות הקמפוס

מקום

STL ממוקם בעיר הדרומית של שנזן. שנג'ן, מטרופולין שצומח במהירות של 12 מיליון איש, נמצאת בעלייה מתמדת מאז שהוקמה כאזור הכלכלי המיוחד הראשון של סין ב-1979. כעת, שנזן היא לא רק מרכז מרכזי של המחוז המאוכלס ביותר בסין, גואנגדונג , אלא גם מובילת שוק בכל סין ואזור ייחודי שבו מערכות המשפט הגדולות בעולם מתמזגות ומשפיעות על התנהלות חוצה גבולות . העיר היא כוכב הלכת עבור ביוטכנולוגיה, לוגיסטיקה ותעשיות אנרגיה חדשות, וחברות מובילות כמו Huawei ו- Tencent מבוססות כאן. על הבמה העולמית, שנזן הטביעה את חותמה גם כן; בשנת 2008 היא זכתה בתואר עיר העיצוב של אונסק"ו, ובשנת 2011 היא אירחה את אוניברסיאדתהקיץ ה-26 .

מבחינה גיאוגרפית וכלכלית, שנזן גם משולבת באופן הדוק עם הונג קונג, איתה היא חולקת גבול. אפשרויות תחבורה ציבורית נרחבות מקשרות בין שתי הערים ממרכז העיר, אפשר לבקר בהונג קונג באמצעות אוטובוס, מטרו ומעבורת. עם תוצר משולב של יותר מ-650 מיליארד דולר, אזור שנזן-הונג קונג הוא אחד המטרופולינים הגדולים בעולם.

עם מיקומה הגיאוגרפי הייחודי, הרוח החדשנית והסיכוי החדשני שלה, שנזן הפכה בהדרגה לעיר מתקדמת המתחברת עם העולם.
https://www.scmp.com/news/china/politics/article/3023330/beijing-unveils-detailed-reform-plan-make-shenzhen-model-city

  דירוגים

  אוניברסיטת פקין

  אוניברסיטת פקינג ("PKU") היא האוניברסיטה הוותיקה ביותר בסין ואחת מאוניברסיטאות המחקר הנחשבות והיוקרתיות ביותר בעולם. דירוג האוניברסיטה העולמית של QS וה-Times of Higher Education דירגו שניהם את PKU במקום ה-23 באוניברסיטה המוכרת ביותר מבחינה אקדמית לשנת 2021.

  מיקומים

  • Shenzhen

   Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town Xili, Nanshan District , 518055, Shenzhen

   שאלות