Keystone logo
SMU - Dedman School of Law - חוק מס הכנסה
SMU - Dedman School of Law

- חוק מס הכנסה

Dallas, ארצות הברית

36 Months

אנגלית

זמן מלא, משרה חלקית

Request application deadline *

Aug 2024

USD 58,504 / per year **

בקמפוס

* מועמדים לכניסה לסתיו (אוגוסט) חייבים להיות בעלי חותמת דואר עד ה-1 באפריל. כל המסמכים התומכים חייבים להתקבל עד ה-15 באפריל.

** 2020-2021 שכר לימוד ואגרות. הוצאות משוערות: הוצאות מחיה (19,350 $) + שונות (3,000 $) = שכר לימוד, שכר והוצאות (79,919 $)

מבוא

תואר שני במשפטים

בבית הספר למשפטים יש מסורת ארוכה של כוח בתחום המיסוי הפדרלי. תכנית המיסוי לתואר שני, עבור סטודנטים במשרה מלאה או חלקית, היא תוכנית לימודים מקיפה ומתקדמת המיועדת לעורכי דין המיועדים להתמחות בתחום המס. היא מתמקדת לא רק על שליטה טכנית של חוקי המס, אלא גם על נושאים רחבים יותר של המס ואת המדיניות הפיסקלית. רוב הקורסים בתכנית הלימודים מספקים הדרכה ברמת הסקר בנושאים שאינם מטופלים בדרך כלל במסלולי מס ברמת JD. בנוסף, קורסים מתקדמים מפתחים מומחיות מעמיקה וממוקדת.

קורסים נלמדים על ידי סגל בית הספר למשפטים ועל ידי פרופסורים נלווים מרצים מנוסים, העוסקים מומחי מס במשרד עורכי דין באזור דאלאס מחלקות חוק החברות. כדי להתאים לסטודנטים מועסקים, קורסי מס רבים מוצעים בשעות הבוקר המוקדמות, בשעות אחר הצהריים המאוחרות, ובמהלך הערב.

תמונה באדיבות SMU Dedman School of Law

21432_Prof._Hanna.jpg

דרישות תואר

לקבלת תואר LL.M (מיסוי) על הסטודנט לעמוד בכל הדרישות הבאות:

(א) מגורים בבית הספר למשפטים לא פחות משני תנאי אם סטודנט במשרה מלאה ולא פחות משלושה תנאים אם סטודנט במשרה חלקית. תלמידים במשרה מלאה בתוכנית זו עשויים להתחיל את לימודיהם בסתיו או באביב.

(ב) השלמת 24 שעות לימודים בקורסים, סמינרים או מחקר וכתיבה. מתוך 24 השעות הללו, 18 שעות אשראי חייבות להיות בתחום המיסוי. קורסים חובה הם חשבונאות מס, מיסוי מדיניות פיסקלית, עיסוק מס אחריות מקצועית. באישור מוקדם של הוועדה ללימודים משפטיים מתקדמים, סטודנט רשאי לקחת ארבע מתוך 24 השעות הנדרשות בתכניות לתארים מתקדמים של מכללת דדמן (ביה"ס למדעי הרוח והמדעים של SMU), בבית הספר לתיאולוגיה של פרקינס, או בבית הספר של קוקס עֵסֶק. התלמיד יקבל אשראי למשפטים בהשלמת כל העבודה לשביעות רצונם של המדריכים, אך הציונים לא יחושבו לממוצע בית הספר למשפטים. הסטודנט רשאי להיות רשאי לבצע מחקר מכוונת עבור אחד עד שלוש שעות מדורגות נייר אם הוא או היא יכולים לקבל חסות הפקולטה.

(ג) תלמיד הנכנס לתוכנית חייב להיות ממוצע של C או 2.00 על כל הקורסים נלקחים. ה- GPA הנדרש של C או 2.00 חייב להתקבל ב -24 שעות האשראי הראשונות. סטודנט לא יקבל אשראי עבור קורס או סמינר שבו הציון שלו הוא מתחת D או 1.00.

(ד) השלמת כל הדרישות בתוך 36 חודשים מיום ההרשמה הראשונית כסטודנט למשפטים. עם זאת, מועמד נרשם באופן קבוע כסטודנט במשרה חלקית יש 60 חודשים כדי להשלים את כל הדרישות.

תמונה באדיבות SMU Dedman School of Law

21436_HSJ_82242.jpg

איך ליישם

קריטריונים לקבלה

הכניסה לתכנית זו היא על ידי בחירה. מבקש קבלה ל- LL.M. בתכנית לתארים במיסוי חייבת להיות בעלת תואר JD. אם אתה מגיש בקשה לתכנית זו ואתה סטודנט בינלאומי, תצטרך גם לעמוד בתנאי הקבלה לתואר LL.M. לבוגרי בית הספר למשפטים זרים.

דרישות יישום

מועמדי LL.M. על התוכניות להגיש את הדברים הבאים:

 1. בקשה שהושלמה,
 2. הצהרה אישית,
 3. résumé (קורות חיים),
 4. שני מכתבי המלצה באנגלית,
 5. דמי בקשה ללא החזר כספי 75 $ (דולרים אמריקניים) הניתנים לפירעון לבית SMU Dedman School of Law , שיוותר על סטודנטים בינלאומיים המבקשים זאת,
 6. תמלילים מוסמכים לתואר ראשון ושני.

יש לשלוח תמלילים ישירות לבית SMU Dedman School of Law ללימודי משפטים מתקדמים מבתי הספר שלך.

מועמדים בינלאומיים

מועמדים אשר אנגלית אינה השפה הראשית שלהם חייבים לעבור את מבחן האנגלית כשפה זרה (TOEFL) או מערכת בדיקת שפות אנגלית בינלאומית (IELTS). מידע זמין לגבי שני הבדיקות באתר www.ets.org או www.IELTS.org. קוד המוסד של SMU עבור ה- TOEFL הוא 6660, קוד המחלקה 03. אין קוד מוסד ל- IELTS. יש לדווח ישירות לציון TOEFL או IELTS ל- SMU.

מועד אחרון להגשת בקשה

בקשות LL.M. תוכניות מעובדות על בסיס רציף. טובתך היא להגיש את בקשתך מוקדם ככל האפשר. על המבקשים להיכנס לסתיו (אוגוסט) להיות מסומנים באמצעות דואר אלקטרוני עד 1 באפריל. כל המסמכים התומכים חייבים להתקבל עד ה 15 באפריל.

יש לסמן את הגשת הבקשות לכניסה באביב (ינואר) עד 1 באוקטובר. כל התיעוד התומך צריך להתקבל עד 15. באוקטובר. הבקשות ייבדקו עם השלמתן, וההחלטות יתקבלו זמן קצר לאחר מכן.

קורסים מיוחדים

הרשימה הבאה ממחישה את מגוון ועומק הקורסים המוצעים בבית הספר למשפטים של דדמן בתחום המיסוי ובתחומים הקשורים אליו. המועמדים צריכים לציין, עם זאת, כי בית הספר למשפטים אינו מציע את כל הקורסים האלה ואת סמינרים כל טווח או אפילו כל שנה. קורסים אחרים שאינם רשומים להלן עשויים להיות מוצעים מדי שנה על בסיס חד פעמי בלבד.

 • מיסוי חברות מתקדם
 • תכנון ארגוני
 • מיסוי חברות
 • הונאת מס פלילית
 • מחקר מכוון במיסוי
 • נדל"ן, מיסוי והכנסה של מסים על נאמנויות ועזבונות
 • תכנון ובנייה
 • נוהל מס פדרלי I ו 11
 • מס בינלאומי I
 • מס בינלאומי 11
 • חשבונאות משפטית
 • מיסוי שותפויות
 • מדינת מיסוי מקומי
 • חשבונאות מס
 • עיסוק במיסוי ואחריות מקצועית
 • מיסוי ומדיניות פיסקלית
 • מיסוי פיצוי נדחה
 • מיסוי של תאגידים מקצועיים וקשורים
 • מיסוי של רכוש רכוש
 • צוואות ונאמנויות

למד עוד אודות SMU Dedman School of Law

סיוע כספי

משרד סיוע פיננסי SMU זמין לסייע לתלמידים בקבלת הלוואות לסטודנטים.

מלגות

SMU תעניק מספר מצומצם של מלגות חלקיות ל- LL.M. מועמדים. אין לנו יישום נפרד עבור LL.M. מלגות. בקשת הקבלה שלך משמשת כבקשת המלגה שלך.

תמונה באדיבות SMU Dedman School of Law

21435_22519D_079_HR_RT1.jpg

על אודות

SMU Dedman School of Law , נוסד בשנת 1925, הוא SMU Dedman School of Law ברמה הגבוהה ביותר שנמצא בדאלאס, טקסס, ושוכן בשכונה עם עצי עץ, רק כמה דקות ממרכז העיר. תוכניות לימודי התואר הראשון למשפטים בבית הספר למשפטים, שהוקמו בשנת 1949, מילאו תפקיד חשוב בהכשרת חלק מהמנהיגים הבולטים בעולם. אנו גאים ברשת הבוגרים העולמית שלנו - יותר מ -2,000 בוגרי 80 מדינות המחזיקים בתפקידים בולטים בממשל, פרקטיקה משפטית, עסקים, מערכת המשפט והחינוך המשפטי ברחבי העולם.

תמונה באדיבות SMU Dedman School of Law

SMU Dedman Alumni Network

תוכניות לתואר שני בוגר

SMU Dedman School of Law Dedman מציע תוכניות לתואר שני לתואר שני SMU Dedman School of Law בארה"ב, מאומנים בחו"ל. LL.M. ו SJD תוכניות לשפר את הקריירה בפרקטיקה הפרטית של החוק, ההוראה, ואת השירות הציבורי על ידי ניתוח ההוראה ואת כישורי פתרון בעיות לצורך עמידה בדרישות המורכבות של העולם שלנו. התוכניות מגבירות את הבנתו של התלמיד בתיאוריה ובמדיניות המשפטית, מרחיבות את האופקים המשפטיים של התלמיד ומעודדות פיתוח של מיומנויות משפטיות וכתיבה.

לומד ב דאלאס תוססת, טקסס

SMU Dedman Law מציע לסטודנטים בינלאומיים הזדמנות להיות חלק מקהילה תוססת ומגוונת, מדעית, עם היתרון של לימוד בדאלאס - לא רק מרכז עסקים בינלאומי, אלא גם מרכז תרבות דינמי הממוקם באמצע הדרך בין מזרח לחוף המערבי של ארצות הברית. מדינות באזור ידוע האקלים המתון, שמש. דאלאס היא העיר התשיעית בגודלה ואת דאלאס / Ft. שווה metroplex להמציא את המטרופולין הרביעי בגודלו בארצות הברית. זוהי עיר מתוחכמת עם שוק עבודה משגשג, איכות חיים גבוהה ועלות חיים נמוכה יחסית. זה מקום נהדר לחיות וללמוד!

הפקולטה להכרה בינלאומית

הפקולטה כוללת חוקרים וממציאים במגוון תחומים, לרבות משפט חוקתי, דיני חברות, משפט פלילי, דיני איכות הסביבה, דיני בריאות, קניין רוחני, דיני ביטחון לאומי, דיני נפט וגז, דיני אינטרסים ציבוריים ודיני מסים. חוקרים אלה עוסקים בקביעות בעולם על ידי הופעתם בפני ועדי הקונגרס, עובדים מול רשויות רגולטוריות ממלכתיות ופדרליות, מתווכחים בפני בתי המשפט של המדינה ובתי המשפט הפדראליים, עובדים עם מנהלים ומלכ"רים, ומציגים באופן קבוע בתקשורת לתרגם את מחקריהם או להציע פרשנות לסיפורים חשובים של היום. לימודי משפטים ב- SMU מעניקים לתלמידים גישה לפקולטה יוצאת דופן העוסקת במחקר עתיר וחדשני המודיע על ידי שנים רבות של ניסיון.

תמונה באדיבות SMU Dedman School of Law

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg

חוויית הלמידה

בנוסף לתוכנית הלימודים המגוונת שלנו, התלמידים מוזמנים לנצל את הפעילויות השונות מחוץ לכיתה. במסגרת חוק ה- SMU Dedman Law, יועבר ניסיון הלמידה שלכם באמצעות כנסים והרצאות בינלאומיות מכל רחבי העולם, שיביאו דמויות בינלאומיות בולטות לקמפוס כדי לדון בסוגיות המשפטיות הנוכחיות. LL.M בינלאומי הסטודנטים לוקחים שיעורים עם סטודנטים אמריקאיים של JD ו משתתפים בתוכנית בית המשפט שלנו - תוכנית המוצגת במהלך הכיוון שבו תלמידים מתחברים לקבוצות קטנות עם חבריהם לכיתה, סגל, מנהיגי סטודנטים, יועצי קריירה ובוגרים לחוויה קהילתית לאורך כל חייהם SMU Dedman School of Law . חבר סגל ישמש כיועץ האקדמי האישי שלך. עורכי דין מתמחים מהאגודה למשפט בינלאומי של לשכת עורכי הדין בדאלאס משמשים גם כמדריכים לתלמידים שלנו.

בוגרים בולטים בעולם

בוגרי הבינלאומי של SMU Dedman School of Law יש השפעה בכל רחבי העולם. רשת הבוגרים הבינלאומית שלנו כוללת יותר מ -2000 בוגרי בלמעלה מ -80 מדינות. אנשי מקצוע אלה ניתן למצוא ברמות הגבוהות ביותר של הממשלה, בפועל משפטי, ועסקים. הבוגרים הבינלאומיים של ה- SMU מייצגים קשת רחבה של מערכות משפטיות, כולל אלה ממרכז ודרום אמריקה, מקסיקו, קנדה, אירופה, אפריקה, הודו, דרום מזרח אסיה, סין, המזרח התיכון וה- Pacific Pacific. אנו שואפים למגוון גיאוגרפי עולמי ברישומי התלמידים שלנו ומספקים רמה גבוהה של תשומת לב אישית ותמיכה לכל תלמיד בינלאומי.

סובצ'וק סוכרהומנה 81 '

נשיא בית המשפט העליון, תאילנד

ד"ר שן שיומינג 81 '

יועץ משפטי בינלאומי עבור מקנזי ואלבריטון LLP

כבוד SM קרישנה '59

השר לענייני חוץ בהודו (2009-2012)

סיריפורן חייא 85 '

היועץ המשפטי, שברון אירופה, אירואסיה והמחקר התיכון והחקור במזרח התיכון

מועת אל חוסיין '11

אס. יועץ משפטי, תאגיד סעודי תעשיות בסיסיות

אנטוניו מ. גארזה 83 '

שגריר ארה"ב לשעבר במקסיקו

ד"ר הלמוט סוהמן

יו"ר ונשיא, קבוצת BW

ד"ר חסן אוקור

דיקן לשעבר, בית הספר למשפטים של קטאר

ג'ינסונג לי 88 '

צדק, בית המשפט החוקתי של קוריאה

יוקיו הוריגומה '71

שופט בית המשפט העליון של יפן

הנס חפה 97

שותף בינלאומי, לוק לורד LLP הקונסול הגרמני הכבוד

חיי תלמיד

בית הספר למשפטים ממוקם בפינה הצפונית-מערבית של הקמפוס הראשי של ה- SMU - עם בנייני הכיתות, בניין המנהלה וספריית המשפט המרכיבים את מה שמכונה "חוק קוואד". מיקום אידיאלי זה מספק גישה קלה למשאבי הסטודנטים הנפלאים של SMU, כולל שירותי אוכל, מרכז כושר מעולה, ומרכז שירותי בריאות.

תמונה באדיבות SMU Dedman School of Law

21430_28439363.jpg

קבלה

תכנית לימודים

מלגות ומימון

על בית הספר

שאלות