Keystone logo
Southwestern Law School

Southwestern Law School

Southwestern Law School

מבוא

מגוונת, מעורבת, מעוררת השראה - זהו Southwestern Law School - היסטוריה של שירות ציבורי, מורים חדשניים, חוקרים מבריקים וסטודנטים בוגרי נתינות. היכונו להצליח באמצעות תוכנית הלימודים החדשנית שלנו והזדמנויות הלמידה החווייתית. הקמפוס התוסס של אמצע העיר מספק את המסגרת האידיאלית ללימוד החוק, תוך שימת דגש על קהילה, גיוון ושירות ציבורי.

נוסדה לפני יותר מ -100 שנים, Southwestern פיתחה מוניטין של עורכי דין מסיימים, מעוגלות היטב, יזמית, ומוכן להצליח.

לתלמידים דרום-מערביים יש תחושה חזקה של קהילה. הם באים כמעט מכל מדינה, יותר מתריסר מדינות, ומייצגים מעל 200 מוסדות לתואר ראשון. בשיעור הכניסה האחרון, נשים מייצגות 53%, ואילו המיעוטים מהווים 49%, והתלמידים מדווחים על למעלה מ -20 שפות זרות. הגיל הממוצע הוא 27, עם טווח מ 21 עד 50. בשנים האחרונות, Southwestern יש את הייצוג הגבוה ביותר של סטודנטים אפריקאים אמריקאים השני הגבוה ביותר של לטינו / היספני סטודנטים מכל בית הספר למשפטים בקליפורניה. לשכת עורכי הדין של הסטודנטים נותנת חסות לתוכניות רווחה של סטודנטים וקהילות, ומפקחת על למעלה מ -50 ארגוני סטודנטים, כולל אגודות משפטיות; מיעוטים, תרבותיים, פוליטיים ודתיים; וחברות מתמקדות בתחומים ספציפיים של החוק.

סביבה אקדמית מעוררת השראה

Southwestern יצרה נווה מדבר מסבירי פנים במרכז העיר התוססת של לוס אנג'לס, וכוללת את אחד מציוני הדרך ההיסטוריים ההיסטוריים ההיסטוריים ההיסטוריים ביותר של העיר - בניין בולקס וילשייר האיקוני. זו יצירת מופת אמנות דקו הוא בלב הקמפוס, אשר יושב באמצע "לוס אנג 'לס מסדרון שירות הציבור". סטודנטים בדרום מערב להקדיש יותר מ -20,000 שעות בשנה לשירות פרו בונו בקהילה.

בוגרי מסלול

15,000 בוגרי סאותווסטרן כללו אנשי ציבור בולטים - מחברי קונגרס לראשי ערים, ויותר מ -400 שופטים - וכן מייסדים של משרדי עורכי דין גדולים ויועצים כלליים של תאגידים רב לאומיים. לבית הספר למשפטים יש קשרים חזקים עם המגזרים המשפטיים, העסקיים והאזרחיים, ומכון ביידרמן לבידור ותקשורת קשור קשר הדוק לתעשיית הבידור בהוליווד ובעולם. בעוד שרוב בוגרי דרום מערב לבחור לתרגל בקליפורניה, הבוגרים ניתן למצוא כמעט בכל מדינה, שתי טריטוריות, יותר משני תריסר מדינות. הבוגרים הדרום-מערביים שימשו כחברים בסנאט ובבית הנבחרים של ארה"ב, חברי הסנאט של מדינת קליפורניה ואסיפה ויו"ר האסיפה, מזכיר המדינה של קליפורניה, גזבר המדינה בקליפורניה, והתובע המחוזי של מחוז לוס אנג'לס. בין בוגרי האוניברסיטה הדרום-מערביים של דרום מערב אירופה, שופט בית המשפט המחוזי הראשון של לוס אנג'לס, השופטת הארוכה ביותר בתולדות בית המשפט העליון של לוס אנג'לס, היא השופטת הארוכה ביותר בתולדות בית המשפט המחוזי האומה, השופט הראשון לטינית המשפט בארה"ב, ואת השופטת יליד הראשון בקליפורניה, בין רבים אחרים הראשונים.

חינוך משפטי חדשני

דרום מערב הוא בית הספר למשפטים רק להציע ארבע תוכניות JD שונים זה מזה הן תזמון גישה הוראה. דרום-מערב היא חברה מובילה בחדשנות ובמומחיות הלימודית, במיוחד בתחומי הבידור והתקשורת, המשפט הבינלאומי, המשפט הפלילי ותביעה משפטית / ליטיגציה. תכנית הלימודים הנדרשת מועשרת בכ 200 - קורסי בחירה, 150 מיקומים חיצוניים, 6 מרפאות ו 4 - מקצועות. שיפורים בחטיבה העליונה כוללים למעלה מ -50 קורסי מיומנויות מקצועיות, ימי עיון בינואר, קורסי אבן, וקורסים מיוחדים המיועדים ללימודי משפט בינלאומיים.

Southwestern גם הקימה שלוש ו ארבע שנים JD / MBA תואר תוכניות עם Druer בוגר בית הספר לניהול של אוניברסיטת Claremont בוגר. BA / 3 JD 3 תוכניות מוצעים בשותפות עם אוניברסיטת קליפורניה, נורתרידג ', ו קליפורניה מדינת האוניברסיטה, דומינגז הילס. Southwestern מציעה גם תוכניות LLM במשפטים הפרט הפרט בידור ותקשורת החוק.

דרום מערב היה בית הספר למשפטים הראשון להקים מרכז בידור ותקשורת החוק. המכון הבינ"ל לבידור ולמוסיקה המוכר בעולם מסייע להכשיר את הסטודנטים לתרגול המשפט בענפים יצירתיים כגון סרטים, טלוויזיה ומוסיקה.

בית הספר למשפטים על התנאים שלך

הסטודנטים שלנו נמשכים אל הקמפוס היפה של דרום מערב העיר, במרכז העיר הקוסמופוליטית, קרוב לבתי המשפט, למסדרון השירותים הציבוריים ולתעשיית הבידור. הם מרגישים בבית בקהילה המקיפה שלנו, ומעודדים על ידי הסגל שלנו. הם רוצים ללכת בעקבות בוגרי שלנו trailblazing בעת crafting חוויה מותאמת אישית בבית הספר למשפטים על התנאים שלהם. צפה בסרטון כדי ללמוד כיצד בחרו שמונה תלמידים שלנו בבית הספר למשפטים המתאים להם.

דרום מערב הוא בית הספר למשפטים של LA

דרום מערב הוא בית הספר למשפטים של לוס אנג'לס. מיסודנו לפני למעלה מ -100 שנה, למיקום שלנו בלב מסדרון האינטרסים הציבורי של לוס אנג'לס לאורך שדרות וילשייר בקוריאטאון, לקשרינו לתעשיית הבידור ולפרקליטות המחוזית, דרום מערביות קשורה קשר עמוק לעיר המלאכים. צפה בסרטון הווידאו כדי לראות נתונים סטטיסטיים מהירים על בוגרינו העולים, תוכניות הלימודים החדשניות שלנו, הלימודים החיצוניים והמרפאות שלנו, והמגוון שלנו.

מיקומים

  • Los Angeles

    3050 Wilshire Boulevard, CA 90010, Los Angeles

שאלות