Keystone logo
Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

מבוא

כ ספר החוק הראשון של פלורידה, הבוקרים יש לחנך עורכי דין מצטיינים, שופטים ומנהיגים קהילתיים עבור יותר ממאה שנה. הבוקרים הוא בית ספר למשפטים עליון 100, מדורג מס '1 ב סנגור בדיקת # 3 בכתב משפטי על ידי US News & World Report, והוא מוכר באופן מלא על ידי האגודה האמריקנית בר התאחדות בתי הספר למשפטים אמריקאים.

כובע רחב שולית מכללה למשפטים באוניברסיטת היא חלק פעיל באזור טמפה ביי מטרו, עם קמפוס החוק העיקרי שלה בGulfport / St. פטרסבורג ומרכז לווין בטמפה. בית הספר למשפטים הוא חלק מאוניברסיטת כובע הרחב שולית, עם מכללה לאמנויות ומדעים, בית ספר למנהל עסקים, ובית ספר למוסיקה בDeland, ומרכז לווין אוניברסיטה בחגיגה.

דיקן כריסטופר Pietruszkiewicz מוביל צוות מגוון של סגל, המנהלים וצוות בהתאם למשימה והערכים של המכללה האקדמית למשפטים ואוניברסיטת כובע רחב שולית.

כובע רחב שולי במבט מהיר

מדורגת מס '1 סנגור בדיקה מס' 3 לכתיבה משפטית על ידי US News & World Report תשומת לב אישית לצרכי תלמיד סגל מוכשר, נגיש המצטיין בתחומם ספרייה וכיתות המדינה-של-the-art שבעה בתי משפט תעודות JD ריכוזיות בסנגור, חוק הבכור, דיני איכות סביבה, משפט הבינלאומי וצדק חברתי תואר כפול ומשותף תואר אפשרויות: JD / LL.M. בסנגור, JD / MBA, JD / MPH, JD / MIEL בחוק כלכלי הבינלאומי, וJD / MEBL במשפט עסקי אירופאי תואר שני במשפטים מעלות בסנגור, חוק הבכור ומשפט הבינלאומי אחד מכמה בתי ספר למשפטים בארה"ב כדי לחלוק את השטח עם בית משפט עובד, השני לבית המשפט המחוזי בפלורידה לערעורים בית הספר למשפטים הראשונים בפלורידה לדורשים שירות בהתנדבות על ידי סטודנטים ואנשי סגל שירותי פיתוח והכנה לבר קריירה מצוינים. לאחרונה בשם אחת תוכניות LLM המומלצות הזדמנויות קריירה ידי מגזין המשפטן הבינלאומי. מרכז למצוינות בסנגור, חוק אלדר, חוק ההשכלה הגבוהה ומדיניות, וחוק הבינלאומי בית אל מכונה חוק המגוון הביולוגי, חוק הקאריביים, תקשורת משפטית, ו חוק הווטרנים ביתם של ארבעה כתבי עת אקדמיים: הכובע הרחב השולי Law Review, כתב העת למשפט בינלאומי ומדיניות הזדקנות, כתב עת למשפט בינלאומי בטבע ומדיניות, והכובע הרחב השולי Journal of הסנגור והחוק תכנית הצטיינות לתלמידים העליונים מדורגת 45 ארגוני סטודנטים צוותי הסברה לאומי ואלוף העולם מגוון רחב של הזדמנויות מרפאת והתמחות חיי קמפוס תוססים עם ארגונים מגוונים תלמיד, פעילויות ותחרויות interscholastic שמונה לימודים בחו"ל ושש תוכניות מט"ח קמפוס החוק עיקרי בGulfport / St. פטרסבורג עם מרכז לווין סמוך למרכז העיר טמפה

7 סיבות גדולות כדי, למשל, חוק הבוקרים:

כוחו של המסלול האקדמי שלנו.

פרופסור סטטסון מלמד classWe גא להיות מדורג # 1 עבור סנגור בדיקת # 3 לכתיבה משפטית על ידי US News & World Report. הבוקרים היא גם מובילה בתחומי החוק הבכור, חוק המגוון הביולוגי-סביבתיים, החוק להשכלה גבוהה, משפט בינלאומי, צדק חברתי, חוק חיילים משוחררים, החוק הקאריביים, ובאזורים אחרים של המחקר המשפטי. הבוקרים מציעים חמש תעודת JD של תוכניות ריכוז, יותר מ -60 קורסי בחירת מיומנויות ואפשרויות משותפות או כפולות מעלות עבור JD / LL.M., JD / MBA, ו JD / MPH

הזדמנויות לצבור ניסיון משפטי מעשי.

participantsStetson חינוך הקליני מציע לסטודנטים למעלה מ -400 הזדמנויות מרפאת externship בשנה על פני מפרץ טמפה, פלורידה מטרופולין. עם יותר מ -30 קורסים מרפאה externship ב 60 כ ארגוני אירוח, סטטסון מצטרף קומץ הפקולטות למשפטים אחרים ברחבי הארץ אשר מבטיחים שכל תלמיד יכול להשתתף בקורס במרפאה או externship במהלך לימודי המשפטים.

מלגות הפחתת העלות של השכלה גבוהה.

סטודנט סטטסון veteranIn סתיו 2015, 55% של תלמידים חדשים JD קיבלו מלגות. כל תלמידי השנה הראשונה הודו נחשבים אוטומטית למלגות רבות שנתיות. החל מהשינה 2016-2017 אקדמית, סטטסון יתמוך מספר בלתי מוגבל של ותיקים מוסמכים או תלוי זכאי עם תכנית הסרט הצהובה של חוק החיילים המשוחרר.

קמפוס יפה הממוקם שמש טמפה ביי, פלורידה.

21 דונם, הדקלים של סטטסון חוק campusStetson מרופדת בקמפוס המרכזי Gulfport / St. פטרסבורג היה פעם נופש 1920 מבקרים בייב רות וסלבריטאים אחרים. היום, המבנים ההסטוריים שלנו הם השלימו עם 3,920 חיבורי רשת, שבעה אולמות עבודה, 50 חדרי ספרייה בקבוצת מחקר, ברכת שחייה, וספריית חוק עם יותר מ 419,000 כרכים. צריך הפסקה מלימוד? הנסיעה של 4-מדורגת החוף הטוב ביותר של היועץ (סנט פיט ביץ ') היא חמש דקות מקמפוס.

הפקולטה שאוהבים ללמד החוק ואכפת ההצלחה של התלמידים.

פרופסור סטטסון מייעץ פרופסורים studentOur מעורבים כמעט בכל היבט של חיי הקמפוס והם נלהבים לעבוד עם התלמידים הן בתוך הכיתה והן מחוצה לה. פקולטת מרחבי הספר למשפטים לבזבז זמן לשמש כיועצים, מייעץ ארגוני סטודנטים, וצוות סנגור אימון. הסגל שלנו הם סופרים, עורכי דין, ומנהיגים בתחומי עיסוקם מומחיות משפטית.

שירותי פיתוח קריירה הוא לסטודנטים ובוגרים.

פיתוח צוות קריירה מייעץ צוות פיתוח קריירה נגיש studentAn תומך תלמידים עם מפגשי אימון הפרט, פגישות קבוצתיות ותוכניות. "Toolkit קריירה" של סטטסון הסדרה נערכת מספק מסגרת לתכנון קריירה חיפוש עבודה. צוות שלנו יש קשרים עם הקהילה המשפטית טמפה ביי באזור ופועל לסייע לבוגרים למצוא קריירה האידיאלית שלהם.

ללמוד תוכניות בחו"ל באיי קיימן, קובה, אנגליה, דרום קוריאה, ספרד והולנד.

מחקר סטטסון בחו"ל סטודנטים participantsOur יכול לחקור את העולם תוך כדי להרוויח נקודות זכות אקדמיות ועמידה משפטנים בארצות רחוקות. בנוסף הקיץ של סטטסון בחו"ל ותוכניות סמסטר, הבוקרים יש גם הסכמים לחילופים בינלאומיים עם אוניברסיטות באוסטרליה, אנגליה, אירלנד, צרפת וספרד.

מיקומים

  • Tampa

    Stetson University College of Law 1401 61st Street South , 33707, Tampa

    שאלות