Keystone logo
The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

The Hebrew University of Jerusalem

מבוא

תעז לגלות - HUJI Digital Open Day

הצטרפו ל יום הפתוח הדיגיטלי שלנו לתכניות לתואר ראשון, לתארים מתקדמים ואחרי תואר, וגלו כיצד אנו משלבים מצוינות עם חיי סטודנטים עשירים.

הזמן את מקומך כאן > > https://tinyurl.com/2udrnv2x

HUJI - השפעה בינלאומית

החוקרים בעלי שם עולמי של האוניברסיטה העברית, שהפיקו מצוינות מאין כמוה במחקר, הוראה ולימוד, השיגו פריצות דרך יוצאות דופן בתחומים שבין חקלאות לחקר מוח, מכלכלה לחינוך, ועוד כל כך הרבה. הישגים אלה באים לידי ביטוי במספר המרשים של מענקי מחקר תחרותיים שהושגה על ידי הפקולטה שלה, כמו גם ברישום מספר לא גבוה יחסית של פטנטים בינלאומיים.

מאמרים ומחקרים של חוקרי אוניברסיטאות מופיעים לעתים קרובות בכתבי עת מדעיים ואקדמיים יוקרתיים, ומחקריהם גרפו להם פרסים מצטיינים בארץ ובחו"ל. עד כה זכו אנשי סגל ובוגרים בשבעה פרסי נובל, מדליית שדה אחת (המקבילה של פרס נובל במתמטיקה), פרס קנדה הבינלאומי של גארדנר במדע הביו-רפואי, ו -14 פרסי זאב

האוניברסיטה העברית גאה במיוחד בחברת העברת הטכנולוגיה "Startup Nation", יסום , המדורגת בין מסגרות החממות היצרניות והמצליחות בעולם:

 • מאז הקמתה בשנת 1964, ייסום רשיון ליותר מ -530 טכנולוגיות
 • הוא רושם יותר מ- 50 פטנטים חדשים בכל שנה
 • ייסום מייצר הכנסות של 2 מיליארד דולר מדי שנה

HUJI מציע מבחר מקיף של תארים סמסטר, שנה, תואר ראשון, תואר שני ותואר שלישי, כמו גם מלגות פוסט-דוקטורט, התמחות ותוכניות לטווח קצר. סגל ההוראה מורכב ממומחים בעלי שם עולמי בתחומם, שרבים מהם זכו בפרסים ופרסים חשובים.

מחקר פורץ דרך

מאז שהוקמה לפני יותר מ 100 שנה, האוניברסיטה העברית עמדה בראש המחקר החלוצי במדעי החברה וגם במדעי הטבע. למעשה, חבר הנאמנים הראשון שלה כלל לא אחר מאשר אלברט איינשטיין וזיגמונד פרויד; ולא פחות משמונה פרסי נובל ופרסים חשובים רבים אחרים יצאו מהאולמות שלה.

כיום, האוניברסיטה נותרה מחויבת בתוקף לתפקידה כמובילה במחקר רב תחומי, והיא עומדת בחזית החדשנות והיזמות החדישות במגוון גדול של תחומים. לחוג'י למעלה מ -100 מרכזי מחקר, כאשר 3,800 פרויקטים מחקריים נמצאים בעיצומם בכל זמן נתון.

כיאה למוסד מחקר מכובד בעל קשרים הדוקים לקהילת המחקר הבינלאומית, האוניברסיטה העברית מאגדת חוקרים מובילים מכל רחבי העולם. שליש מכל המועמדים לדוקטורט בישראל נרשמים לאוניברסיטה העברית ורבע מכל העמיתים הבינלאומיים לפוסט דוקטורט בישראל קשורים לאוניברסיטה. זהו גם חוד החנית בקבלת מענקי מחקר מטעם מועצת המחקר האירופית (ERC).

הרשות למחקר ופיתוח של האוניברסיטה העברית מעודדת ומקדמת את כל פעילויות המחקר בקמפוס ומספקת תמיכה שוטפת לפרויקטים מחקריים. עד כה נרשמו למעלה מ -10,000 פטנטים על ידי חוקרים המזוהים עם HUJI. האוניברסיטה מעודדת ומאפשרת העברת טכנולוגיה ותומכת במסחור מוצלח של חידושים. לכן אין זה מפתיע שהאוניברסיטה מילאה תפקיד כה בולט בפיתוח המערכת האקולוגית המפורסמת של ישראל.

קהילה בינלאומית תוססת

למעלה מ -2,000 סטודנטים מ -90 מדינות לומדים בירושלים מדי שנה ומנצלים את אפשרויות הלימוד הרבות לטווח הקצר שמציע בית הספר הבינלאומי רוטברג של HUJI. אלה כוללים תוכניות לימוד בחו"ל וחילופי סטודנטים, קורסים באולפן עברי והתמחות שונות. סטודנטים המזוהים עם רוטברג הם חלק מקהילה בינלאומית תוססת שנהנית מגירוי תוכניות לימוד אקדמיות לצד חוויה אישית מרתקת.

הסטודנטים שלנו שוקעים בלימודים והם גם מתענגים על ההזדמנות לחוות את אחת הערים המרתקות בעולם. ירושלים שופעת היסטוריה, תרבות ודת, אך היא גם בירה מודרנית יפהפייה עם אוכלוסייה מגוונת וחיי לילה תוססים. האוניברסיטה מסייעת לסטודנטים הבינלאומיים שלה להפיק את המירב מחוויה ייחודית זו על ידי ארגון שפע של פעילויות חברתיות ותרבותיות כמו גם טיולים בלתי נשכחים ברחבי ישראל.

מדוע ללמוד באוניברסיטה העברית?

 • מדורגת במקום הראשון במצוינות בישראל ובמאה האוניברסיטאות המובילות בעולם
 • שמונה זוכי פרס נובל בשנים האחרונות הם בוגרי HU או חוקרים
 • חוקרי HU זכו בפרסים יוקרתיים רבים
 • מוצעים למעלה מ -150 תחומי לימוד , כולל תוכניות מקצועיות רבות
 • חדשנות ויצירתיות בהוראה ובמחקר (חישוב עצבי, קוגניציה, ביולוגיה חישובית, חקר רציונליות)
 • ארבעה קמפוסים מארחים סטודנטים מרחבי העולם
 • שירותי סטודנטים ברמה הגבוהה ביותר, כולל מתקני ספורט חדישים ודיור סטודנטים בכל הקמפוסים
 • נוף פנורמי מדהים של העיר ירושלים בת 3000 השנים הנשקף מחלונות הכיתה.

סטָטִיסטִיקָה

פעילות גלובלית: המספרים

הנתונים מדברים בעד עצמם:

 • 265 הסכמים אקדמיים עם מוסדות ב-45 מדינות
 • הסכמי חילופי סטודנטים עם למעלה מ-90 מוסדות בלמעלה מ-30 מדינות
 • 90 קורסים ללימוד כ-30 שפות
 • 308 חוקרים פוסט-דוקטורט מ-34 מדינות
 • רישום שנתי של כמעט 2000 תלמידים מ-80 מדינות בבית הספר הבינלאומי רוטברג.
 • בספטמבר 2012 הפכה האוניברסיטה העברית לאחד המוסדות הראשונים שהצטרפו ל-Coursera, אשר שותפה עם אוניברסיטאות מובילות כדי להציע קורסים מקוונים בחינם לאנשים בכל מקום.

  דירוגים

  The Hebrew University of Jerusalem מדורגת באופן עקבי כאוניברסיטה המובילה בישראל ובין 100 המובילות בעולם. בנוסף, האוניברסיטה דורגה כאוניברסיטה הישראלית המובילה ובמקום 201-205 הטוב ביותר מבין 800 המוסדות המובילים בדירוג האוניברסיטה העולמית של Times Higher Education לשנים 2016-17, שפורסם על ידי המגזין הבריטי Times Higher Education. HUJI הייתה האוניברסיטה הישראלית היחידה שהתמקמה ב-200 האוניברסיטאות המובילות בעולם בדירוג.

  כמו כן, The Hebrew University of Jerusalem דורג במקום הראשון בישראל ובמקום ה-88 בעולם ב-100 המובילים של רויטרס מהאוניברסיטאות החדשניות ביותר בעולם.

  מיקומים

  • Jerusalem

   Mt. Scopus 9190501 Jerusalem, , Jerusalem

  • Rehovot

   Rehovot, מדינת ישראל

   שאלות