Keystone logo
The University of Greenwich

The University of Greenwich

The University of Greenwich

מבוא

The University of Greenwich מונעת על ידי אתוס מכונן של "אין גבולות". החזון הבסיסי שלנו הוא להעצים את כולם לחקור אפשרויות חדשות, לא כבולים בחוכמה קונבנציונלית וגבולות מלאכותיים. באמצעות גישה זו, אנו שואפים להוות השראה לדרכים חדשות לתקשורת, חיבור וביטוי הזהות האישית והקולקטיבית שלנו.

אנחנו גם אחת האוניברסיטאות הבודדות בלונדון שיש בהן את כל מה שאתה צריך במקום אחד. מרחבי הוראה, חברה, ספורט ומגורים נמצאים כולם בקמפוס או בקרבת מקום.

קהילת גריניץ'

גריניץ' היא יותר מאוסף של תלמידים וצוות בודדים, היא קהילה של אנשים המאוחדים על ידי התשוקה שלהם ללמידה. להיות חבר בקהילת האוניברסיטה משדר תחושת גאווה ואחריות לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של דורות קודמים של סטודנטים. זה גם אומר שאתה סומך על אחרים שיעזרו לך להפוך לתלמיד הטוב ביותר שאתה יכול. ישנן הזדמנויות רבות להכיר חברים, לנסות דברים חדשים ולגלות במה אתה טוב, לצד אנשים אחרים בעלי דעות דומות. כולם מוזמנים ויכולים למצוא דרך להשתלב בגריניץ'.

תהנה מהלמידה שלך

חשוב שתיהנה מהלימודים בגריניץ' ותהיה לך הזדמנות להצטיין. הקורסים שלנו מתוכננים בשילוב עם עסקים ותעשייה ומשתמשים בתוכניות הלימודים העדכניות ביותר במחקר. אנו נתמוך ונעודד אותך להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

הטכנולוגיה משחקת תפקיד גדול בהוראה שלנו. דוגמה לכך היא לכידת הרצאות, המאפשרת לך לבקר מחדש בהרצאות מקוונות ולפי דרישה. לצוות שלנו יש את המשאבים להפוך את המולטימדיה לחלק מרכזי בחוויית הלמידה שלך.

אנו מתמחים בנושאים המכינים אותך לשלב הבא בקריירה שלך. לרבים מהסטודנטים שלנו יש מנטורים חיצוניים ולוקחים מקומות עבודה כדי לבנות את הכישורים והניסיון במקום העבודה המוערכים על ידי מעסיקים. זוהי נוסחה להצלחה, שכן 90% מהבוגרים שלנו מתחילים לעבוד או ללמוד עוד שישה חודשים מסיום הקורס שלהם (סקר DLHE 2018).

נלמד על ידי אנשים נלהבים

אנו מעסיקים צוות הוראה מוסמך ומומחה, רובם בעלי כישורי הוראה פורמליים. חלק גדול מהאקדמאים שלנו עבדו בעבר גם בעסקים או בתעשייה. זה מאפשר לנו לספק קורסים עדכניים ורלוונטיים לתעשייה המוסמכים על ידי גורמים מקצועיים.

המרצים שלנו נלהבים לחלוק ידע כמו שהם נלהבים מהנושאים שלהם. הם ממוקמים באופן אידיאלי כדי לעזור לך למצות את הפוטנציאל שלך. הסטודנטים שלנו מעירים לעתים קרובות כיצד האקדמאים שלנו יעשו את המייל הנוסף כדי לעזור להם להצטיין בנושא שבחרו.

עקרונות אלה זיכו אותנו בדירוג כסף לאומי של Teaching Excellence Framework (TEF) בשנת 2017 ובמלגות הוראה לאומיות של האקדמיה להשכלה גבוהה עבור חלק גדול מצוות ההוראה שלנו.

שירותי תמיכה

אנו מציעים מגוון מקיף של שירותי תמיכה לכל התלמידים שלנו. לכל סטודנט מוקצה מורה פרטי שיעזור להדריך אותך לאורך כל הלימודים בגריניץ'. צוות השירותים האקדמיים לסטודנטים שלנו יכול לעזור לך להתמודד עם צורכי מגורים, ענייני כסף, ייעוץ וייעוץ וצרכי מוגבלות. אגודת הסטודנטים של גריניץ' נמצאת בלב ליבה של האוניברסיטה ומציעה מגוון מצוין של יכולות חברתיות, ספורטיביות ותמיכה לכל הסטודנטים לתואר ראשון ושני.

מתקנים לעצב את העתיד שלך

מאז 2013, השקענו יותר מ-150 מיליון פאונד במעבדות, חללי הוראה ומתקני סטודנטים. זה כולל מרכז סטודנטים חדש בקמפוס מדווי ובניין הדרדנוט בגריניץ'.

Dreadnought הוא מרכז מרכזי חדש לכל הפעילויות האקדמיות והחברתיות של התלמידים. לצד אזורי הוראה ומחשוב, תמצאו בית קפה, מסעדה, חדר כושר ומתחם קונצרטים ואירועים. זה המקום שבו אתה יכול לעשות את הלמידה החברתית שלך, לגשת לשירותי סטודנטים, לקחת חלק בפעילויות סטודנטים ולבלות עם חברים.

אתה גם תיהנה ממתקני לימוד מצוינים, כולל מעבדות מתקדמות מהשורה הראשונה למקצועות מדעיים והנדסיים ושלוש ספריות בקמפוס עם ספרניות שירותים אקדמיים ייעודיים.

קידום הידע בגריניץ'

המחקר שלנו עוסק בכמה מהסוגיות המאתגרות ביותר בעולם, מבריאות עולמית ועד לבטיחות הציבור.

החקירות הנוכחיות כוללות מחלות הנישאות יתושים, כמו מלריה ונגיף הזיקה, ושימוש במדפסות תלת מימד עבור שתלים רפואיים. פרויקטים נוספים כוללים מחקר מציל חיים לפינוי סביבות קשות, כמו אתרי בנייה רבי קומות, והבנת הקשרים בין פוליטיקה לכלכלה.

מומחיות זו ניזונה ישירות להוראה שלנו. הכיתות שלך מתבססות על מחקר חדשני ומועברות על ידי חוקרים מובילים שפורצים בעצמם את גבולות הידע.

אנו מברכים גם את הדור הבא של חוקרים לתארים מתקדמים לבצע מחקרים מובילים תוך שימוש במתקנים ברמה עולמית שלנו. אתה תהיה נתמך על ידי צוות פיקוח שיעזור לך לפתח מיומנויות לקריירה באקדמיה, במחקר ובתעשייה.

סטָטִיסטִיקָה

 • סטודנטים בינלאומיים:

  14%

 • 00

תכונות הקמפוס

The University of Greenwich יש שני קמפוסים בלונדון ואחד במדווי בקנט. שלב אורח חיים עירוני עם סביבה שלווה לחוויית לימודים ייחודית.

 • קמפוס גריניץ', לונדון
 • קמפוס אייברי היל, לונדון
 • קמפוס מדווי, קנט

על קמפוס גריניץ'

קמפוס גריניץ' שלנו על שפת הנהר מוקף בצמחייה הירוקה של פארק גריניץ' וממוקם קרוב למרכז לונדון.

קמפוס גריניץ' שוכן באתר מורשת עולמית וממוקם בלב גריניץ', דרום מזרח לונדון. בשכונה יש אווירה תוססת אך רחוקה מהמולת העיר, מה שהופך אותה למקום האידיאלי ללימודים.

הקמפוס מוקף בנקודות ציון היסטוריות, כמו גם פארק גריניץ' ומבחר ברים ומסעדות. אתרים רבים ברחבי הקמפוס שימשו כתפאורה לסרטים, כמו נאום המלך, עלובי החיים, ארבע חתונות ולוויה, והמלכה.

על קמפוס אייברי היל

קמפוס אייברי היל, מוקף בשטחים ירוקים, ממוקם באלתם, דרום מזרח לונדון. יש בו מתקני הוראה וספורט מהשורה הראשונה, כמו גם מגורים לסטודנטים.

אייברי היל היא הסביבה האידיאלית לסטודנטים המעוניינים ללמוד בלונדון. לא רק שיש לו אווירה של אוניברסיטה בקמפוס עם מרחב הוראה ומגורים, אלא שהוא גם נמצא במרחק של 30 דקות נסיעה ברכבת בלבד ממרכז לונדון.

על קמפוס מדווי

אוניברסיטה בעלת חשיבה קדימה בסביבה היסטורית. גלה עוד על חיי הסטודנטים וחווית הלימודים בקמפוס Medway בצ'טהאם Maritime, קנט. היכן תבחר ללמוד היא החלטה חשובה באמת, ואנו שמחים לקבל את פניך בקמפוס מדווי ההיסטורי שלנו בצ'טהאם, קנט.

לקמפוס מדווי יש היסטוריה ימית עשירה. בנייני הלבנים האדומות שלו היו בעבר בסיס של הצי המלכותי. ספינת הדגל של נלסון HMS Victory נבנתה במספנה ההיסטורית של צ'טהאם.

בקמפוס יש גם בתי קפה וברים מדהימים, כולל אלה שבבנייני פמברוק ופילקינגטון. אזור אטרקטיבי בסגנון פיאצה עם מקומות ישיבה בחוץ אידיאלי לאירועים. יש גם שפע של שטחים ירוקים, עם מגרש טניס.

אנו מציעים לסטודנטים שלנו סביבה תומכת ללימודיהם ואת העזרה הדרושה להם כדי להבטיח משרות לתואר שני בלונדון, בדרום מזרח ובמרחקים נוספים.

  קבלה

  יש להעלות את כל המסמכים הבאים לקטע 'הסמכה' בטופס הבקשה. ייתכן שלא יישקלו בקשות שאין להן את התיעוד הנדרש.

  1. עותקים סרוקים של התעודות ו/או התמלילים שלך העומדים בדרישות הכניסה לתוכנית.
  2. אנא עיין בדף הגשת בקשה לתואר מחקר לתואר שני עבור דרישות הכניסה.
  3. עותק סרוק של הדרכון ושל היתרי השהייה שלך, אם רלוונטי.
  4. קורות חיים (CV), כולל שמות של שני פוסקים (ניתן לספק הפניות בכתב גם באמצעות טופס ההפניה).
  5. הצעת מחקר מפורטת של כ-1,500 מילים (להגשת מועמדות למלגה, אנא ראה הנחיות ספציפיות במודעה ולכלול את הפניה למלגה בסעיף ההצהרה האישית).
  6. הוכחה לידע שלך בשפה האנגלית, עבור מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית. אינך צריך להוכיח את הידע שלך באנגלית אם אתה יכול להראות שאתה אזרח של אחת מהמדינות הבאות או אם עברת תואר ראשון או תואר שני בבריטניה או באחת מהמדינות הללו.

  מועמדים שאינם עומדים בקריטריונים אלה יידרשו לספק תעודת IELTS, בהשגת 6.5 בכל תחום, או או מקבילה מקובלת ומוכחת לכך.

  מה קורה לאחר הגשת הבקשה?

  תהליך גיוס הסטודנטים משתנה בין הפקולטות, עם זאת, כל הבקשות המקוונות נרשמות בתחילה במשרד הפקולטה, כך שאם יש לך שאלה אנא צור איתם קשר בשלב ראשון. הפקולטה/המחלקה תיצור איתך קשר ישירות כדי לתאם ראיון אם הם רוצים לקחת את בקשתך הלאה.

  תקבל הודעה אם הבקשה שלך לא תצליח. אם תצליח, תקבל הצעה מקבלה למחקר לתארים מתקדמים, בכפוף לאישור בדיקות UKVI, במידת הצורך, ולמתן הוכחות לכך שאתה עומד בדרישות הכניסה לתוכנית. שימו לב שתהליך הגיוס יכול להימשך עד שישה עד שמונה שבועות. אם אתה זקוק להחלטה מוקדם יותר עקב מועד אחרון למימון, אנא הודע לפקולטה והבהיר זאת בחלק ההצהרה האישית של טופס הבקשה שלך.

  תהליך הקבלה

  משיב לקבל הצעה

  • עליך להגיב להצעת קבלה בתוך 30 יום, או עד לתאריך ההתחלה הנקוב של התוכנית שלך, המוקדם מביניהם. אם לא תגיב, נניח שאינך מעוניין לקבל את ההצעה, וההצעה תבוטל. כדי לאשר את הסכמתך להצעה, עליך לחתום ולתארך את הצעת הקבלה ולהחזירה, יחד עם כל מסמך נדרש אחר כמפורט במכתב הצעתך.
  • תאריך ההתחלה שלך יהיה בהתאם להצעת הקבלה שלך. זכור, עליך למלא את כל תנאי ההצעה שלך לפני תאריך ההתחלה של התוכנית שלך.
  • אנא עיין בדפי מימון הסטודנטים שלנו לקבלת מידע על תשלום הפיקדון שלך, מתן מכתב חסות ותשלום שכר הלימוד שלך.
  • פירוט שכר הלימוד
  • אם אתה סטודנט בינלאומי או זקוק ל-ATAS אנא עיין בהנחיות בדפי הסטודנטים הבינלאומיים שלנו.

  מתחילים בלימודים

  ביום הלימודים הראשון שלך, אתה צפוי להשלים את הרישום במרכז הסטודנטים ולהשתתף בכניסה לפקולטה שלך. כניסות מאוחרות צריכות להודיע על קבלה למחקר לתארים מתקדמים ולפקולטה שלהם על תאריך ההגעה המוצע שלהם.

  דרישות אשרה

  בעת הגשת בקשת אשרת הסטודנט שלך, תצטרך להגיש כמה מסמכים ספציפיים כדי להוכיח שאתה עומד בקריטריונים

  הגשת מסמכים עם הבקשה שלך לאשרת סטודנט

  המסמכים שאתה צריך לספק עם בקשת הויזה שלך תלויים בנסיבות שלך. חלק מהמסמכים הם חובה ואחרים צריכים להיות מסופקים בהתאם לנסיבות שלך ולמה שה-CAS שלך אומר. הרשימה הבאה אמורה לעזור לך להבין אילו מסמכים תצטרך לספק. חשוב לספק את כל המסמכים הדרושים, שכן אי ביצוע זה עלול לגרום לסירוב לויזה.

  רשימת מסמכי ויזת סטודנט

  דרכון נוכחי

  דרכון עדכני או תיעוד נסיעה תקף אחר.

  הכישורים המצוינים ב-CAS שלך.

  כל הכישורים הרשומים ב-CAS שלך. עליך לשים לב שאם לא מופיעות כישורים ב-CAS שלך, אינך נדרש לספק.

  עדות בשפה האנגלית.

  UKVI מבקש הוכחה לידע שלך בשפה האנגלית. אוניברסיטאות יכולות לבחור כיצד להעריך את הידע של הסטודנט באנגלית. CAS שלך יאשר כיצד יכולת השפה האנגלית שלך הוערכה על ידי האוניברסיטה. אם זה הוערך על ידי מתן תעודה או הסמכה, אז זה יהיה רשום ב-CAS שלך ועליך לספק את התעודה הרשומה. אם אין כישורים בשפה האנגלית רשומים ב-CAS שלך, אז לא תצטרך לספק שום כישורים עם הבקשה שלך.

  תרגומים.

  אם מסמך כלשהו אינו באנגלית, המקור חייב להיות מלווה בתרגום מלא. התרגום חייב להכיל:

  • אישור מהמתרגם שמדובר בתרגום מדויק של המסמך המקורי
  • פרטי ההתקשרות של חברת התרגום
  • תאריך התרגום

  הוכחת כספים.

  אתה צריך לספק הוכחה שיש לך סכום כסף ספציפי לרשותך עבור שכר לימוד ועלויות מחיה בבריטניה. עיין במידע שלנו על הדרישות הכספיות לקבלת הנחיות כיצד לבדוק מהו הסכום הזה.

  סוגי המסמכים שאתה יכול לספק כדי להוכיח את הכספים שלך הם:

  • דפי בנק אישיים או דוחות חברת בניין
  • מכתבי בנק
  • מכתבי הלוואה רשמיים
  • מכתבי חסות פיננסיים רשמיים

  ראה את המידע וההנחיות שלנו לגבי מסמכים פיננסיים בדף הדגמת הכספים שלך. שימו לב שחשוב להמציא מסמכי מימון העומדים בדרישות, כדי להימנע מסירוב ויזה.

  מכתב הסכמה מהספונסר הממשלתי.

  אם קיבלת חסות פיננסית רשמית מממשלה בשנה האחרונה, עליך לספק מכתב מספונסר זה המאשר את הסכמת נותן החסות להגשת בקשת ויזת סטודנט.

  הוכחה לקשר שלך עם ההורה או האפוטרופוס שלך.

  אם הכספים שאתה מציג מוחזקים תחת שם הורה, עליך להוכיח את הקשר שלך להוריך. תעודות לידה או תעודות אימוץ מתקבלות.

  מכתב מהורה/אפוטרופוס.

  אם הכספים מוחזקים תחת שם הורה, אתה צריך גם מכתב מההורים שלך או מהאפוטרופוסים החוקיים שלך המספק הסכמה לשימוש בכסף. המכתב אינו חייב להיות בפורמט קפדני, אך עליו להיות חתום ותאריך.

  הוכחה של הסכמת הורים או אפוטרופוס חוקי אחר אם אתה מתחת לגיל 18.

  אם אתה מתחת לגיל 18 עם תחילת הלימודים שלך, תצטרך לספק מכתב מההורים שלך או מהאפוטרופוס החוקי שלך וגם את תעודת הלידה או תעודת האימוץ שלך. פנו אלינו למידע נוסף וייעוץ במידת הצורך.

  תוצאות בדיקת השחפת שלך

  אם אתה ממדינה שבה אתה צריך לגשת למבחן. שים לב שאם אתה גר במדינה בששת החודשים האחרונים שבה לא נדרשת בדיקת השחפת, אז לא תצטרך לספק זאת (אם אתה גר בבריטניה במשך שישה חודשים או יותר, אז לא תצטרך לספק זאת. צריך לעבור בדיקת שחפת.) עיין במידע של UKVI על בדיקות שחפת כדי לבדוק אם זה חל עליך.

  תעודת ATAS (תעודת תוכנית אישור טכנולוגיה אקדמית).

  זוהי תעודה הנדרשת על ידי חלק מהסטודנטים לתארים מתקדמים. (זה לא חל על סטודנטים בתכניות לימודים לתואר ראשון.) עליך לשים לב שלוקח כחודש עד להנפקת תעודת ATAS. CAS שלך יאשר אם אתה צריך אישור ATAS. עיין במידע ה-ATAS שלנו להדרכה נוספת.

  מלגות ומימון

  המלגות והמלגות שלנו נעות בין מלגות לעובדים עוזבים וסטודנטים הזקוקים לכספים ועד לפרסים ללימודי תואר שני. עם מלגת האיחוד האירופי שלנו, סטודנטים חדשים המתגוררים באיחוד האירופי יכולים לקבל הפחתה בשכר הלימוד בשנה הראשונה.

  מלגות ומלגות 2023/24

  מלגת לינה

  מלגת הלינה של אוניברסיטת גריניץ' לסטודנטים חדשים לתואר ראשון ביתי/ביתי עם הכנסה נמוכה למשק בית.

  מלגה לתואר שני בבינה מלאכותית ומדעי נתונים

  המלגה היא מלגה של 10,000 פאונד במזומן או פטור משכר טרחה ללימודי MSc במדעי הנתונים וקורס היישומים שלו The University of Greenwich .

  מלגת קרן עזיז

  מלגת קרן עזיז תכסה 100% משכר הלימוד לתואר שני כדי לתמוך במוסלמים בריטים שמטרתם ללמוד The University of Greenwich .

  שכר עוזב טיפול

  מלגת עוזרי טיפול מעניקה 1,500 פאונד לשנה לסטודנטים לתואר ראשון המצטרפים לאוניברסיטה ישירות מהטיפול ברשויות המקומיות.

  מלגת נוסעים

  מלגות הנוסעים שלנו תומכות בסטודנטים ממשקי בית בעלי הכנסה נמוכה, המתמודדים עם עלויות נסיעות מאתגרות ללמוד באוניברסיטה.

  מלגת תערוכת המקהלה של דוד פוסי 2023/24

  מלגת תערוכת המקהלה של דיוויד פוסי שווה 1,000 פאונד לשנה עבור סטודנטים שנבחרו להצטרף The University of Greenwich .

  מלגת גישה דיגיטלית

  סטודנטים חדשים לתואר ראשון או לתואר שני עם הכנסה נמוכה למשק בית יכולים להגיש בקשה לסיוע כספי לציוד לתמיכה בלמידה מקוונת.

  מלגת האיחוד האירופי

  סטודנטים של האיחוד האירופי המתגוררים באיחוד האירופי ומחזיקים בהצעה ללמוד אצלנו יכולים לקבל הנחה משמעותית בשכר הלימוד עבור שנת הלימודים הראשונה בשנת הלימודים 2023/24.

  שוברי אוכל

  אם אתה חווה משבר פיננסי בלתי צפוי ואינך יכול להרשות לעצמך מזון, מוצרי טואלטיקה או פריטים חיוניים אחרים כתוצאה מכך, ייתכן שתהיה זכאי להגיש בקשה לשובר מזון.

  מלגת כישורים נהדרת

  כולנו עוסקים בכישורים גדולים! אם סטודנטים ישתתפו בפעילויות ההסברה שלנו לפני שהצטרפו אלינו לאוניברסיטה, הם יכולים להיות זכאים למלגה בשווי 2,000 פאונד.

  מלגת התקדמות גריניץ'

  התכנית החדשה של 3,000 ליש"ט ותכנית התמחות בעבודה לסטודנטים ולבוגרים משלמים בבית.

  קרן הקושי הבינלאומית

  קרן זו מיועדת לסטודנטים באיחוד האירופי ללא הלוואת תחזוקה ולסטודנטים בינלאומיים שחוו עלויות בלתי צפויות לטווח קצר.

  פרס מלגות בינלאומיות

  סטודנטים בינלאומיים המחזיקים בהצעה ללמוד The University of Greenwich יכולים לקבל הנחה בשכר לימוד בשווי של עד 3,000 פאונד בשנה הראשונה.

  מלגת קרן מיסטר ג'יז

  מלגה זו שווה 5,000 ליש"ט עבור סטודנט לתואר שני הרשום לתואר שני בהנדסת מים, פסולת והנדסת סביבה ויכול להציע לך 5,000 ליש"ט במהלך הלימודים.

  חבר לבורסה לזכר האחיות

  עבור סטודנטים רבים, הגשת מועמדות לאוניברסיטה יכולה להיות החלטה קשה ומרתיעה. חסמים פיננסיים יכולים להגביל את פוטנציאל הסטודנטים.

  פרס רוברט הולמן

  פרס זה שווה 1,000 פאונד לסטודנטים נוכחיים הלומדים קורסי חשבונאות ופיננסים מגריניץ', לואיסאם וסאות'וורק.

  חיל הים המלכותי והמלכות הימית המלכותית

  מלגה זו מעניקה עד 3,000 פאונד לשנה לסטודנטים לתואר ראשון ששירתו בצי המלכותי או בנחתים המלכותיים, או שהוריהם בעלי רקורד של שירות.

  מלגת RPS קארן רוברטס

  פרס זה שווה 5,000 ליש"ט לסטודנט לתואר ראשון שנרשם לתואר ראשון באדריכלות נוף ויכול להציע לך 5,000 ליש"ט במהלך השנה הראשונה ללימודים.

  מלגת RSK

  המלגה היא מלגה של 5,000 פאונד במזומן לסטודנט שנה ראשונה לתואר ראשון הרשום לתוכניות הנדסה ואדריכלות ספציפיות.

  קרן סר ויליאם בורמן

  אם אתה תושב קבע ברובע גריניץ' או לויהאם, אתה יכול להיות זכאי למענק של קרן סר וויליאם בורמן עבור עלויות המחיה שלך.

  מלגת סטיבן לורנס (אדריכלות)

  המלגה היא מלגה במזומן של £18,500 או פטור משכר טרחה ללימוד אדריכלות חלק 2 במרץ The University of Greenwich .

  מלגות והלוואות להכשרת מורים

  מעוניינים להיות מורה?

  מלגת גריניץ' העולמית

  צוות הניידות העולמית וצוות עמלות ומימון רוצים לעבוד בשיתוף כדי להציע מלגה ייעודית כדי לעזור לסטודנטים מרקע מוחלש לגשת ללימודים בחו"ל ולהזדמנויות להתמחות.

  מלגת גריניץ'

  מלגת גריניץ' שווה 700 פאונד לסטודנטים חדשים לתואר ראשון עם הכנסה נמוכה למשק בית.

  מלגת המקדש

  מלגה זו מיועדת לבעל הצעה המבקש מקלט או בעל מעמד של פליט בבריטניה. זה מכסה את עלויות שכר הלימוד והלינה, בתוספת מענק תחזוקה.

  מלגת חזון

  פרס זה הוא בשווי 5,000 פאונד לסטודנטים שהתגברו על מצוקה, עסקו איתנו במהלך בית הספר/מכללה או הלימודים הנוכחיים שלהם, והיו מועמדים על ידי מורה או יועץ מהמוסד שלהם.

  מלגת וויליאם הילס

  מלגת וויליאם הילס מציעה שישה סטודנטים 2,000 ליש"ט בכל שנה למשך התואר ה-4 שנתי של הנדסת מכונות MEng. שני פרסים נוספים זמינים לשני סטודנטים בשנה השנייה לתואר הנדסת מכונות ב-BIng שלהם.

  מיקומים

  • London

   University of Greenwich Old Royal Naval College Park Row Greenwich London , SE10 9LS, London

  שאלות