Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

מבוא

לאוניברסיטה יש קמפוסים בלונדון, ברמינגהאם, בריסטול, צ'סטר, גוילפורד, לידס, מנצ'סטר ונוטינגהאם, וכן בקורסי GDL ו- LPC שלנו הנלמדים באוניברסיטת אקסטר, אוניברסיטת רידינג ואוניברסיטת ליברפול; קורס LPC שלנו גם להיות לימד באוניברסיטת מזרח אנגליה מ ספטמבר 2019. בעבר המכללה למשפטים, קיבלנו מעמד האוניברסיטה בנובמבר 2012. בית הספר העסקי שלנו פועל מתוך הקמפוסים של אוניברסיטת למשפטים בלונדון בלומסברי, בירמינגהם, לידס ו מנצ'סטר.

מה שמבדיל בינינו לבין אוניברסיטאות אחרות הוא האמונה שהתלמידים שלנו צריכים ללמוד בהקשר ריאליסטי, מקצועי ועכשווי. אנו מתמקדים אימון מבוסס בפועל ולתת לסטודנטים גישה שלנו קריירה נרחבת שירות משרות משרות פנויות ברגע שהם מקבלים מקום איתנו. באמצעות תוכנית פרו בונו שלנו, סטודנטים למשפטים יכולים לחדד את כישוריהם על ידי עבודה על מקרים אמיתיים לפני שהם בוגר.

קמפוסים מרובים ברחבי בריטניה:

עם קמפוסים המבוססים על שמונה של ערים תוססת ומעניינות ביותר של בריטניה, אוניברסיטת המשפטים מציעה מגוון רחב של מיקומים ללמוד. כל אלה קרובים למרכזים מסחריים משגשגת, משרדי עורכי דין וקישורים תחבורה. אנו מציעים גם קורסים מקוונים שונים.

עבור קורסים למשפטים, שיטור וקרימינולוגיה: אתה יכול לבחור מתוך עד שמונה קמפוסים בשמונה ערים ברחבי בריטניה. יש לנו גם את מתקן המיתוג הייחודי שלנו* המאפשר לתלמידי LLB לתואר ראשון לבחור ללמוד בקמפוס אחד, שניים או יותר כדי לטעום חיים בערים שונות במהלך לימודיהם (* תנאי השימוש חלים). הקורסים הקיימים משתנים לפי מיקום הקמפוס.

הוראה חדשנית:

אנו מתמחים בהוראה וממקדים את מרצנו בפיתוח שיטות הוראה ולמידה חדשניות ויעילות ביותר המציעות את התלמידים לקריירה המקצועית שלהם. יש לנו יותר מ -250 עורכי דין, עורכי דין ושופטים מוסמכים ומנוסים כחונכים שלנו, ומאפשרים לנו לעזור לך לפתח את הכישורים המעשיים שיכולים לעשות את כל ההבדל בעת תחילת הקריירה שלך במשפטים.

קריירה ותחזוקה:

יש לנו אחד הקריירה המשפטית הגדולה שירותי העסקה בבריטניה, עם צוות של מעל 30 מומחים.

השירות המסורתי של האוניברסיטה למשפטים מעניק לתלמידים גישה לניסיון בעבודה והזדמנויות מקצועיות ומשרות פנויות כאשר הם מקבלים את מקומם. התוצאה היא סטטיסטיקה מעסיקה מעולה:

 • 92% מתלמידי LLB בבריטניה במשרה מלאה המסיימים בשנת 2017 הבטיחו תעסוקה או לימודים נוספים תוך שישה חודשים לאחר סיום הקורס בהצלחה.

סביבה תומכת:

אנו שואפים לתמוך בתלמידים רבים מכל מגוון רקעים מאשר אי פעם בעבר על מנת להשיג את שאיפות הקריירה שלהם, ולכן אנו מציעים מגוון מקיף של מלגות ומלגות משפטית, כולל הזדמנויות ניסיון בעבודה משפטית, עם קרן משמעותית זמין בכל הקורסים שלנו .

לכל התלמידים ניתנת הזדמנות לנצל את כל המתקנים והשירותים שלנו.

שירות התמיכה בנכות מוקדש לניהול כל הדרישות שיש לך במהלך הלימודים, כולל סיוע זמני עקב פציעה או מחלה.

שירות המעסיקים המקיף והמקיף שלנו מעניק סיוע מעמיק עם כתיבת קורות חיים, טכניקות לראיון והדרכת קריירה כללית, וכן מציע שפע של הזדמנויות להגברת הניסיון והמיומנויות שלך. בינתיים, מרפאות הפרו בונו שלנו מעניקות לך הזדמנות לעבוד עם עורכי דין בפועל על מקרים משפטיים אמיתיים בזמן שאתה לומד.

ספריה ומתקני מחקר:

סוויטות ה- IT המאובזרות היטב שלנו, ספריות חוק מקיפות, אזורי לימוד שקטים ומקומות חברתיים תוססים מספקים את כל צרכי הלימוד שלכם. שירות הספרייה שלנו מספק גישה ליותר מ -20,000 ספרים אלקטרוניים בקמפוס ומחוצה לו כדי למצוא את מה שאתה צריך בעת הצורך.

חיי תלמיד:

תוכלו ליהנות ממגוון של פעילויות אינטראקטיביות ותוססות הן בתוך ומחוץ לכיתה. משחקים עסקיים, ניסויים מדומים ותחרויות משא ומתן הם רק חלק התרגילים המעשיים תוכלו לקחת חלק בפיתוח הכישורים המשפטיים שלך. בזמנך הפנוי, תוכל להצטרף למגוון של מועדונים וחברות, צוותי ספורט וועדות התרמה, או אפילו להתחיל את עצמך, כמו גם ליהנות בצד רגוע יותר של החיים החברתיים של התלמיד.

אגודת סטודנטים:

כל התלמידים הם באופן אוטומטי חברי אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה (SA). ה- SA מיועד לשפר את הסטודנט שלך ואת הניסיון האקדמי על ידי בעל ייצוג חזק של התלמידים בכיתה.

יש מגוון רחב של מועדונים וחברות בכל אחד מהקמפוסים שלנו המנוהלים על ידי ה- SA. להלן דוגמאות למועדונים שניהלנו לאחרונה:

 • מועדון ספורט הרפתקאות
 • מועדון עוגות
 • אגודת צדקה
 • כדורגל
 • רשת נשים
 • יוֹגָה

קורסים:

תואר ראשון במשפטים, שיטור וקרימינולוגיה:

הקורסים שלנו לתואר ראשון LLB לשלב הקפדה אקדמית עם כישורים משפטיים מעשיים כדי לספק לך את הבסיס חיוני צריך להתחיל את המסע שלך לתוך מגוון רחב של קריירה.

מעל 90% של המורים LLB שלנו הם עורכי דין מוסמכים, מביא ניסיון מעשי נרחב ללימודים שלך. הקורסים שלנו זמינים כמו במשרה מלאה, מואצת, או קורסים מקוונים, כך שתוכל לבחור את שיטת המחקר המתאים ביותר לצרכים שלך. רבים מהקורסים שלנו מגיעים גם עם אפשרות שנת הקרן. בנוסף, אנו מציעים כעת תארים לתואר ראשון ב שיטור קרימינולוגיה.

בית הספר הבינלאומי למנהיגות קיץ, ברלין:

כחלק מהמחויבות המתמשכת שלנו לתמיכה בשאיפותיך, אנו מציעים לסטודנטים שלנו לתואר ראשון 2019 את ההזדמנות להשתתף בבית הספר הבינלאומי למנהיגות קיץ בברלין, שבו תוכל לפתח מיומנויות תעסוקה מרכזיות ולחקור את העיר המרגשת הזו עם תלמידי ULaw האחרים.

זה פתוח לכל סטודנטים לתואר ראשון ULaw אם תגיש בקשה להתחיל את הלימודים אצלנו בספטמבר 2019, בקורס תואר של שלוש שנים, תוכל להגיש מועמדות ללימודי קיץ המנהיגות שלנו בסוף שנת הלימודים השנייה שלך.

דרישות כניסה ואגרות:

דרישות הכניסה והאגרות משתנות כמובן - לקבלת מידע נוסף על דרישות כניסה, עמלות, אפשרויות מימון, מלגות ומלגות, בקר באתר האינטרנט של אוניברסיטת למשפטים.

סטודנטים בינלאומיים:

אם אתה לומד באוניברסיטת למשפטים, אתה תצטרף לסטודנטים מ -120 לאומים שונים, התורמים לקהילה בינלאומית משגשגת ברחבי הקמפוסים שלנו.

יש לנו צוות שירותי תמיכה לסטודנטים שנמצא כאן כדי לספק ייעוץ והכוונה בנושא רווחה, ומידע על דרישות הויזה ניתן למצוא באתר האוניברסיטה למשפטים.

לינה - תואר ראשון:

לסטודנטים לתואר ראשון שלנו, יש לנו סידור לינה עם מומחה בבריטניה ספקי לינה, כדי להבטיח לך מקום נוח לחיות בזמן שאתה לומד איתנו. לינה היא בדרך כלל דירות משותפות, או במקרים מסוימים אולפנים עצמאיים.

לסטודנטים לתואר ראשון, אנו מבטיחים לך הצעת אירוח בשנה הראשונה לתואר, אם קיבלת אותנו כבחירה איתנה והגשת בקשה ללינה עד 30 במרץ בשנת הכניסה*. (*תנאים והגבלות חלים, פרטים באתר האוניברסיטה למשפטים, דף לינה לתואר ראשון.)

פתח ימים ואירועים:

הימים הפתוחים שלנו הם דרך מצוינת ללמוד על הקורסים שלנו, לבדוק את המתקנים שלנו, לפגוש את המורים שלנו ואת התלמידים הנוכחיים. יהיו שיחות, מפגשים טסטר סיורים, ואתה תהיה הזדמנות לשאול את השאלות שלך. אנו נעשה את היום שלך מעניין ו אינטראקטיבי ככל האפשר.

מדי פעם אנו מציעים גם ימים פתוחים מקוונים לקורסים שלנו. אז אם אתה לא יכול להגיע לאחד מימי הפתיחה שלנו בקמפוס, עדיין יש לך את ההזדמנות לגלות איך זה ללמוד באוניברסיטת המשפט ולשאול את השאלות שלך באינטרנט.

לסטודנטים בינלאומיים, מומלץ לברר פרטים נוספים על הלימודים אצלנו, על ידי ביקור אותנו באירוע בחו"ל.

מיקומים בבריטניה:

קורסי משפטים לתואר ראשון זמינים בשמונה קמפוסים: בירמינגהם, בריסטול, צ'סטר, גילפורד, לידס, לונדון בלומסברי, מנצ'סטר ונוטינגהאם. הקורסים הקיימים משתנים לפי מיקום.

פרטים נוספים על כל המקומות שלנו נמצאים באתר האינטרנט של אוניברסיטת למשפטים, דף מיקומים.

האוניברסיטה למשפטים
רחוב המפטון הגדול
בירמינגהם
B18 6AQ
האוניברסיטה למשפטים
קרקס המקדש
דרך המקדש
בריסטול
BS1 6HG
האוניברסיטה למשפטים
אולם כריסטלטון
רחוב פפר
כריסטלטון
צ'סטר
CH3 7AB
האוניברסיטה למשפטים
בראבוף מנור
דרך פורטסמות '
גוילפורד
סורי
GU3 1HA
האוניברסיטה למשפטים
15-16 פארק שורה
לידס
LS1 5HD
האוניברסיטה למשפטים
רחוב החנות 14
לונדון
WC1E 7DE
האוניברסיטה למשפטים
2 רחוב ניו יורק
מנצ'סטר
M1 4HJ
האוניברסיטה למשפטים
1 רויאל סטנדרטי
נוטינגהם
NG1 6FS

מיקומים

 • Guildford

  Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines

  • Hong Kong

   Room 901, 9/F, Lee Garden One, 33 Hysan Avenue, Causeway Bay, Hong kong, 999077, Hong Kong

   שאלות