Keystone logo
UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

מבוא

קהילה של סטודנטים ומלומדים

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ניו המפשייר פרנקלין פירס הוא בית ספר אינטימי וחדשני למשפטים, המחויב לפתח סטודנטים שנהנים מדיאלוג מאתגר מהרגעים הראשונים של ההתמצאות, לאמץ למידה מבוססת תרגול, ומוכנים להצטרף לשורות הבוגרים שהם מנהיגים עולמיים בקניין רוחני, פרקטיקה כללית, אינטרס ציבורי, צדק חברתי ומסחר וטכנולוגיה. תוכנית התושבות המשפטית שלנו מאפשרת לסטודנטים לעבוד בתחומי העניין שלהם עד סמסטר שלם תוך קבלת קרדיט, ותוכנית Daniel Webster Scholar שלנו היא האלטרנטיבה היחידה לבחינת הלשכה המבוססת על פרקטיקה במדינה. הסגל שלנו מורכב מתרגלים מנוסים בתחומי העניין שלהם. יחס סטודנט/סגל קטן מקדם שיתוף פעולה וקולגיאליות. מוסמך על ידי איגוד עורכי הדין האמריקאי, UNH Franklin Pierce ממוקם בקונקורד, ניו המפשייר, ביתם של בית המחוקקים של המדינה, משרדי המדינה, כמו גם בתי משפט פדרליים מקומיים, מדינתיים וארה"ב. קונקורד נמצאת במרחק של שעה נסיעה בלבד מבוסטון, ואנו ממוקמים פחות משעה מהרים, אגמים והאוקיינוס האטלנטי.

למה UNH פרנקלין פירס?

מעבר ל-US News and World Report 10 ההבחנה המובילה בדיני קניין רוחני, UNH Franklin Pierce הוא בין 100 בתי הספר הטובים ביותר למשפטים של איגוד עורכי הדין האמריקאי במדינה. למרות שאנו יודעים שהדירוגים חשובים לסטודנטים פוטנציאליים, אנו גם מאמינים שחווית בית ספר למשפטים צריכה להיות חדשנית, מתגמלת ולהקדים את העקומה.

תַחֲנַת כֹּחַ

UNH Franklin Pierce School of Law הוא בית ספר למשפטים שאושר על ידי ABA ושמר על ההבחנה המובילה שלנו בדיני קניין רוחני במשך 30 שנים רצופות - כל שנה מאז החל הדירוג בקטגוריה זו.

אנו גאים להיות בית הספר למשפטים של ניו המפשייר ובית הספר למשפטים החלוצי לעידן המידע. סטודנטים ב-UNH פרנקלין פירס שקועים במקצוע עריכת הדין מהיום הראשון שלהם. התוכניות שלנו נועדו להציע ידע, מיומנויות וערכים רלוונטיים ומבוססים על פרקטיקה, כך שכאשר סטודנטים מסיימים, הם מצטרפים לרשת של בוגרים מצליחים שעובדים ביותר מ-80 מדינות.

בוגר בביטחון עצמי

אתה תצא מכאן עם מה שנדרש כדי להצליח. מיומנויות מוכנות ללקוח. חינוך שאין שני לו אתה יכול לקבל רק מכיתות קטנות ולמידה מעורכי דין מנוסים. ניסיון בעבודה במגורים משפטיים ובמרפאות.

אנחנו מעלים על חברינו בכל הנוגע למה שהכי חשוב - לעזור לך להשיג עבודה משפטית באיכות גבוהה. ניו המפשייר הייתה המדינה הראשונה בצפון מזרח שאימצה את בחינת הלשכה האחידה. בוגרי UNH פרנקלין פירס שלוקחים את UBE ב-NH זוכים בציון נייד שניתן להעביר ליותר מ-25 מדינות ברחבי המדינה. הבוגרים שלנו מתרגלים ב-48 מדינות וביותר מ-80 מדינות.

גיוון והכלה

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ניו המפשייר פרנקלין פירס מחויב לבנות ולקיים סביבה מגוונת, שוויונית ומכילה באמת לכל הסטודנטים, הצוות, המועמדים והמבקרים. אנו מאמינים שטיפוח גיוון והכלה בבית הספר שלנו פירושו להכיר בערך המהותי של חוויות מגוונות ולקדם שוויון כבוד והזדמנויות לכל חבר בקהילה שלנו. אנו מבקשים לעודד הבנה הדדית גדולה יותר של הדרכים שבהן הבדלים אינדיבידואליים עיצבו זהויות אישיות. אנו שואפים לחגוג את ההבדלים שהופכים כל אחד מאיתנו לייחודי ולתמוך בצמיחה ובכישרונות של חברי הקהילה שלנו כדי להבטיח שכולם יוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם. אנו מכירים בכך שאקלים ההכלה הזה חיוני להצלחתנו המתמשכת בהשגת המחקר, המלגות, ההוראה, המעורבות וכל שאר היעדים האסטרטגיים של בית הספר שלנו באיכות הגבוהה ביותר. אנו מקבלים בברכה את האחריות של הוראה ולמידה בדמוקרטיה מגוונת שבה צדק חברתי משמש גשר בין חינוך איכותי למעורבות אזרחית.

הַאֲמָנָה

לשכת עורכי הדין האמריקאית

  • בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ניו המפשייר פרנקלין פירס מאושר על ידי המועצה של המדור לחינוך משפטי וקבלה ללשכת עורכי הדין של איגוד עורכי הדין האמריקאי, 321 North Clark Street, Chicago, IL 60654, 312-988-6738.
  • בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ניו המפשייר פרנקלין פירס, לשעבר מרכז המשפטים של פרנקלין פירס, קיבל הסמכה מלאה על ידי איגוד עורכי הדין האמריקאי מאז 1974.
  • מידע תקן 509, סקירה כללית של הקבלה של UNH פרנקלין פירס, ההרשמה, השחיקה, שיעורי המעבר בבר, הסגל ומידע אחר, סופקה ל-ABA.

New England Commission of Higher Education (NECHE)

  • אוניברסיטת ניו המפשייר מוסמכת על ידי ועדת ניו אינגלנד להשכלה גבוהה (NHCHE).

מיקומים

  • Concord

    University of New Hampshire School of Law 2 White Street, , Concord

שאלות