Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University at Albany

University at Albany

University at Albany

מבוא

זו University at Albany

נקרא אחד מ"המכללות המובילות באמריקה "מאת מגזין פורבס, כאן תלמד, תחיה, תשגשג ותצליח. זו מצוינות - בערך יוצא דופן.

University at Albany הממוקמת בעיר הבירה של ניו יורק, היא אוניברסיטת המחקר הציבורית המובילה באזור הבירה ומציעה ליותר מ -17,000 סטודנטים הזדמנויות נרחבות של אוניברסיטה גדולה בסביבה שנועדה לטפח הצלחה פרטנית.

University at Albany","author_url":"","source":""}" />

150679_Albanyentryplaza

מצוינות אקדמית

ההצלחה שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו. זה אומר שתבנה את קורות החיים שלך עוד לפני שתסיים את הלימודים - תכין אותך לכל מקום שהחיים לוקחים אותך.

תוכלו לבחור מתוך למעלה מ- 50 מגמות לתואר ראשון ולמעלה מ- 150 תכניות לתארים מתקדמים המכינים אתכם להצליח במגוון רחב של תחומים.

בכל תחומי הלימוד, תקבל הוראה על ידי סגל שהם חוקרים ומורים ברמה עולמית - רבים עוסקים באופן פעיל במחקר מגביר את החיים, התורם רבות לטובת הציבור. כמדריכים, הם מספקים הזדמנויות מחקר רבות לסטודנטים הן לתואר ראשון והן לתואר שני, מעוררות השראה לך לקדם את כישוריך ושאיפותיך.

 • # 77 מכללות ציבוריות מובילות בארה"ב - 2021 (חדשות ארה"ב ודו"ח עולמי)
 • # 32 בצפון מזרח. המפץ הטוב ביותר למכללות באק - 2020 (חודשי וושינגטון)
 • # 61 דירוגים מלמעלה למטה של מכללות ציבוריות בארה"ב - 2020 (Business First)
 • מס '88 מכללות התמורה הטובה ביותר באמריקה - 2019 (פורבס)

תוכניות בעל שם לאומי

המצוינות של השכלה UAlbany מוכרת על ידי מקורות עצמאיים רבים. UAlbany מדורגת בין האוניברסיטאות המובילות ב"מכללות הציבוריות הטובות ביותר באמריקה "של פורבס, ו- US News & World Report מדורגת בעקביות רבות מתוכניות הבוגרים שלנו בין 50 המובילות בארצות הברית, כולל פסיכולוגיה קלינית, משפט פלילי, ספרייה ומידע. לימודים, ענייני ציבור, בריאות הציבור, סוציולוגיה ועבודה סוציאלית.

 • בית הספר הציבורי החינוך מספר 1 בניו יורק (חדשות ארה"ב ודוח העולם - 2021)
 • # 19 התוכניות הטובות ביותר לתארים ציבוריים לתואר שני 2020 (חדשות ארה"ב ודו"ח עולמי)
 • # 46 בתי הספר הטובים ביותר לבתי ספר לבריאות הציבור 2019 (חדשות ארה"ב ודוח עולמי)
 • # 2 בתי ספר בוגרים מובילים לקרימינולוגיה - 2018 (חדשות ארה"ב ודיווח עולמי)

מחויבות לגיוון

University at Albany מחויבת לשמור על סביבה עשירה במגוון והכלה בה כל חברי הקהילה שלנו מתייחסים בכבוד ובכבוד. אנו מכירים בכך שמדובר במסע, אך אנו מאמינים כי בעבודה משותפת נוכל לעסוק באופן פעיל בזיהוי פריטים הניתנים לפעולה העוסקים בבעיות אקלים בקמפוס.

 • הודגש כמוביל לאומי בקידום הון גזעי - 2020 (אמון בחינוך)
 • פרס הגיוון הלאומי 'HEED' 2018, 2019, 2020 (INSIGHT למגזין המגוון)

הכנות לקריירה

UAlbany מכינה אותך להמשיך בקריירה במגוון רחב של מקצועות ולהיכנס לבתי ספר בוגרים, משפטים או רפואה מובילים. תהיה לך גישה להתמחות והכנה לקריירה בעסקי פורצ'ן 500 ובכל תחום, בתוספת אפשרויות ביטחון מוקדם עם המרכז הרפואי באלבני ושותפות ייחודית עם בית הספר למשפטים באלבני. תוספות אחרונות להצעות האקדמיות שלנו כוללות כמה מהתוכניות המבוקשות ביותר כיום, כגון הנדסת מחשבים, ביטחון פנים, היערכות לשעת חירום, פלילי פלילי דיגיטלי, רגולציה בשוק הפיננסי ובריאות הציבור.

 • 7% המצטיינים המובילים בתחום הניידות החברתית - 2021 (חדשות ארה"ב והדיווח העולמי)
 • 12% האוניברסיטאות הלאומיות המובילות ביותר על בסיס תרומות לטובת הציבור - 2020 (חודשי וושינגטון)
 • 6% מעליות הניידות החברתיות המובילות - 2020 (הרפורמה בחינוך עכשיו)
 • 2% מדד הניידות החברתית להשכלה גבוהה 2020 (CollegeNET)

מיקום אסטרטגי

אזור הבירה של מדינת ניו יורק הוא בעל התעסוקה הגבוהה ביותר באפסטייט ניו יורק, והוא ביתם של תעשיות שוקקות כמו ממשל, טכנולוגיה, עסקים, בריאות וחינוך. מיקומה של האוניברסיטה מספק לכם הזדמנויות בלתי מוגבלות להתמחות ושירות ציבורי באמצעותם תוכלו לצבור ניסיון, לבדוק את כישוריכם ולהתכונן לפתיחת קריירה מצליחה.

שלושה קמפוסים מובחנים, שפע של הזדמנויות

קמפוס אפטאון

הקמפוס הראשי של האוניברסיטה, הממוקם בשדרת וושינגטון 1400 באולבני, תוכנן בשנים 1961-62 על ידי האדריכל האמריקאי הנודע אדוארד דורל סטון. הקמפוס משקף את סגנון החתימה של סטון בעיצוב אחיד נועז, המתבטא במגדליו, כיפותיו, המזרקות, העמודים הגואה והחופה הסוחפת. התוצאה שונה באופן דרמטי מהמבנים הפזורים וסגנונות האדריכלות השונים של קמפוסי האוניברסיטה המסורתיים ביותר.

זרימה עקבית של בנייה חדשה הרחיבה את קמפוס אפטאון בעשור האחרון והוסיפה מתקני מדע ואמנות חדשים ובנייני ממשל. בית חדש לבית הספר לעסקים העניק ציון זהב LEED מטעם המועצה לבנייה ירוקה בארה"ב, שנפתח בסתיו 2013. הרחבה ושיפוצים גדולים שיפצו לחלוטין את כניסת הכניסה של האוניברסיטה, המזרקה הראשית, הקארילון בן 20 הקומות, מרכז הקמפוס.

קמפוס אפטאון כולל גם את המרכז לאמנויות הבמה, המתהדר בכמה תיאטראות, אולמות רסיטל, ומרחב הדרכה לחזרות; מוזיאון האוניברסיטה לאמנות, אחד המוזיאונים האזוריים המשובחים בצפון מזרח; ומכון הסופרים של מדינת ניו יורק, בסיס חינוכי רחב לקוראים ולסטודנטים לכתיבה המקדמים את האמנות הספרותית. מתקנים מיוחדים אחרים בקמפוס אפטאון כוללים מעבדה מטאורולוגית של שירות מזג האוויר הלאומי, מאיץ לינארי למחקר בפיזיקה ומרכז נתונים חדשני התומך במחשוב וביצועים גבוהים. מרכז הפעילות של הסטודנטים הוא מרכז הקמפוס, הכולל טרקלינים, חדרי ישיבות ואוכל, אולם אירועים, קפיטריה, מתקני בנקאות, חנות נוחות, חנות ספרים בארנס אנד נובל, ומגוון של אפשרויות מזון מהיר ואוכל בריא. .

דיור

כל אחד מארבע מרובע מגורים בקמפוס אפטאון מאכלס כ -1,200 סטודנטים וכולל שמונה אולמות עם שלוש קומות ומגדל בן 23 קומות. כל מרובע כולל טרקלינים ואזורי בילוי ושלושה קוואדים מכילים מתקני אוכל. דירות פרידום הסמוכות כוללות מגורים בסגנון דירה, ואמפייר קומונס מספקת מגורים בסגנון דירה לחדר יחיד ל -1,200 סטודנטים. טרסת ליברטי, מתחם מגורים עטור פרסים וארכיטקטונית, מספקת 500 מיטות נוספות בסגנון דירה. דיור זמין גם ב- Alumni Quad, הממוקם ליד קמפוס דאונטאון.

מתקני אתלטיקה

מתקני הפנאי החיצוניים כוללים מגרשי טניס מוארים, מגרשי כדורסל וכדורעף, וכמה אזורים למשחק רב-תכליתי ובתוך הטבע, כולל מגרש הטורני הבוגר, ביתם של קבוצת הוקי השדה של UAlbany. ג'ון פאלון פילד, המוקדש לקרוס גברים ונשים של UAlbany, יכול להכיל 2,500 מקומות ישיבה. אצטדיון טום ומרי קייסי המונה 8,500 מושבים, ביתם של כדורגל וכדורגל גברים ונשים, נפתח בסתיו 2013. בשנה שלאחר מכן, UAlbany פתחה את מקום הבית החדש לתכנית האליפות בבית הספר. הוא כולל משטח מסלול בן תשעה מסלולים, ושיפוץ מלא של משטח הדשא הטבעי לאירועי שטח.

מתקני אתלט מקורה נשלטים על ידי ארנה SEFCU. עם קיבולת ישיבה בזירה של קרוב ל -4,800, המתקן הוא ביתם של כדורסל ה- NCAA של אגף הדיין הגדול, ובו מסלול ריצה, מרכז כושר מודרני, מתחם אימונים אתלטיים מאובזר עם ג'קוזי וציוד שיקומי אחר, שני חדרי הלבשה עיקריים, וכמה חדרי הלבשה קבוצתיים קטנים יותר. כל המתקנים נגישים לנכים ויש להם פינות ישיבה ייעודיות לצופים נכים. המרכז לחינוך גופני כולל בריכה, חדרי הלבשה, חדרי משקולות והיאבקות, אולפן לריקודים, ומגרשי כדורסל, כדוריד, סקווש.

קמפוס דאונטאון

קמפוס דאונטאון, הממוקם בשדרה המערבית 135 באלבני, הוא מתחם קלאסי בסגנון גרוזיני ששימש בין השנים 1909-66 כקמפוס הראשי. שופץ לאחרונה, בו שוכנים מכללת רוקפלר לענייני ציבור ומדיניות, בית הספר למשפט פלילי, בית הספר לרווחה חברתית והמכללה להנדסה ומדעים שימושיים.

הקריה למדעי הבריאות

קמפוס מדעי הבריאות, מתחם תרופות לשעבר שנרכש בשנת 1996 וממוקם באוניברסיטת וואן ברנסלייר, הוא אחד ממרכזי המחקר וההיי-טק המשגשגים באזור. העוגן האקדמי שלו הוא בית הספר לבריאות הציבור, ומתקני המחקר שלו כוללים את המרכז לחקר הסרטן, ביתו של מרכז Gen * NY * Sis למצוינות בגנומיקה של סרטן, והמרכז לגנומיקה פונקציונלית.

152019_151855_20190509_podium-tulips__MG_2936.jpg

תכונות הקמפוס

שלושה קמפוסים נפרדים, שפע של הזדמנויות

קמפוס אפטאון

הקמפוס הראשי של האוניברסיטה, הממוקם בשדרות וושינגטון 1400 באלבני, תוכנן בשנים 1961-62 על ידי האדריכל האמריקאי הנודע אדוארד דורל סטון. הקמפוס משקף את סגנון העיצוב האחיד והנועז של סטון, המתבטא במגדלים, כיפות, מזרקות, עמודים נישאים וחופת סוחפת. התוצאה שונה באופן דרמטי מהמבנים המפוזרים ומהסגנונות האדריכליים הנבדלים של רוב הקמפוסים האוניברסיטאיים המסורתיים.

זרימה עקבית של בנייה חדשה הרחיבה את קמפוס אפטאון בעשור האחרון, והוסיפה מתקני מדע ואמנות ומבני מינהל חדשים. בית חדש לבית הספר לעסקים הוענק בדירוג זהב LEED מטעם המועצה לבנייה ירוקה בארה"ב, שנפתח בסתיו 2013. הרחבה ושיפוצים גדולים שיפצו לחלוטין את ה-Entry Plaza של האוניברסיטה, המזרקה הראשית, Carillon בן 20 קומות, ואת מרכז הקמפוס.

קמפוס אפטאון כולל גם את המרכז לאמנויות הבמה, המתגאה במספר תיאטראות, אולמות רסיטלים וחלל הדרכה לחזרות; מוזיאון האמנות של האוניברסיטה, אחד המוזיאונים האזוריים הטובים ביותר בצפון מזרח; ומכון הסופרים של מדינת ניו יורק, בסיס חינוכי רחב לקוראים ותלמידי כתיבה המקדמים את האמנויות הספרותיות. מתקנים מיוחדים נוספים בקמפוס אפטאון כוללים מעבדה מטאורולוגית של שירות מזג האוויר הלאומי, מאיץ ליניארי למחקר פיזיקה ומרכז נתונים חדשני התומך במחשוב וברשתות בעלי ביצועים גבוהים. מרכז הפעילות של הסטודנטים הוא מרכז הקמפוס, הכולל טרקלינים, חדרי ישיבות וחדרי אוכל, אולם אירועים, קפיטריה, מתקני בנק, חנות נוחות, חנות ספרים בארנס אנד נובל, ומגוון אפשרויות למזון מהיר וגם למזון בריא. .

דיור

כל אחד מארבעת המגורים בקמפוס אפטאון מכיל כ-1,200 סטודנטים וכוללים שמונה אולמות בני שלוש קומות ומגדל בן 23 קומות. כל מרובע כולל טרקלינים ואזורי פנאי ושלוש מרובע מכיל מתקני אוכל. ל-Freedom Apartments בקרבת מקום יש מגורים בסגנון דירה, ואמפייר קומונס מספקת מגורים בסגנון דירת חדר ל-1,200 סטודנטים. Liberty Terrace, מתחם מגורים ידידותי לסביבה עטור פרסים מבחינה אדריכלית, מספק עוד 500 מיטות בסגנון דירה. דיור זמין גם ב-Alumni Quad, הממוקם ליד קמפוס מרכז העיר.

מתקנים אתלטיים

מתקני פנאי חיצוניים כוללים מגרשי טניס מוארים, מגרשי כדורסל וכדורעף, ומספר אזורי משחק ומשחקים רב-תכליתיים, לרבות מגרש בוגרי טורף, ביתה של קבוצת הוקי שדה של UAlbany. ג'ון פאלון פילד, המוקדש ללקרוס גברים ונשים של UAlbany, מכיל 2,500 מקומות ישיבה. אצטדיון טום ומרי קייסי עם 8,500 מושבים, ביתם של כדורגל וכדורגל גברים ונשים, נפתח בסתיו 2013. בשנה שלאחר מכן, UAlbany פתחה את המקום הביתי החדש לתוכנית האליפות של בית הספר. הוא כולל משטח מסלול בן תשעה מסלולים, ושיפוץ מלא של מגרש הדשא הטבעי לאירועי שטח.

מתקני אתלטיקה מקורה נשלטים על ידי ארנה SEFCU. עם קיבולת מקומות ישיבה בזירה של כמעט 4,800, המתקן הוא ביתו של הכדורסל הגדול של NCAA Division I ומכיל גם מסלול ריצה, מרכז כושר מודרני, מתחם אימונים אתלטי מאובזר עם ג'קוזי וציוד שיקומי נוסף, שני חדרי הלבשה ראשיים, וכמה חדרי הלבשה קטנים יותר של הצוות. כל המתקנים נגישים לנכים ויש בהם פינות ישיבה ייעודיות לצופים נכים. המרכז לחינוך גופני כולל בריכה, חדרי הלבשה, חדרי משקולות והיאבקות, סטודיו לריקוד ומגרשי כדורסל, כדוריד וסקווש.

קמפוס מרכז העיר

קמפוס דאונטאון, הממוקם בשדרה המערבית 135 באלבני, הוא מתחם בסגנון ג'ורג'יאני קלאסי ששימש בין השנים 1909-66 כקמפוס הראשי. הוא שופץ לאחרונה, ומכיל את מכללת רוקפלר לענייני ציבור ומדיניות, בית הספר למשפט פלילי, בית הספר לרווחה חברתית והמכללה להנדסה ולמדעים שימושיים.

הקמפוס למדעי הבריאות

קמפוס מדעי הבריאות, מתחם תרופות לשעבר שנרכש ב-1996 וממוקם ב-One University Place ברנסלר, הוא אחד ממרכזי המחקר וההיי-טק המשגשגים באזור. העוגן האקדמי שלו הוא בית הספר לבריאות הציבור, ומתקני המחקר שלו כוללים את המרכז לחקר הסרטן, ביתו של מרכז Gen*NY*Sis למצוינות בגנומיקה סרטנית, והמרכז לגנומיקה תפקודית.

  דירוגים

  • #77 המכללות הציבוריות המובילות בארה"ב - 2021 (דיווח חדשות ועולם בארה"ב)
  • מס' 32 בצפון מזרח. המכללות הטובות ביותר ל-Bang for the Buck - 2020 (חודשי וושינגטון)
  • #61 דירוג מלמעלה למטה של מכללות ציבוריות בארה"ב - 2020 (Business First)
  • #88 מכללות התמורה הטובות ביותר באמריקה - 2019 (פורבס)

  • בית הספר הציבורי לחינוך מספר 1 בניו יורק (US News & World Report - 2021)
  • #19 התוכניות הטובות ביותר לענייני ציבור 2020 (US News & World Report)
  • מס' 46 בתי הספר הטובים ביותר לבריאות הציבור לשנת 2019 (US News & World Report)
  • מספר 2 בתי הספר המובילים לתארים מתקדמים לקרימינולוגיה - 2018 (דיווח חדשות ועולמי בארה"ב)

  מיקומים

  • Albany

   1400 Washington Avenue, Albany, NY 12222, 12222, Albany

   שאלות