Keystone logo
University of California, Irvine - School of Law תוכנית מס בוגר
University of California, Irvine - School of Law

תוכנית מס בוגר

Irvine, ארצות הברית

1 Years

אנגלית

זמן מלא

31 Jul 2024

21 Aug 2024

USD 64,000 / per year

בקמפוס

מבוא

על תוכנית מס הבוגרים

תוכנית מס בוגרים מס '1 בחוף המערבי (חדשות ארה"ב)

מספר 5 בפריסה ארצית (TaxProf)

תכנית דיני מיסים מיוחדת במינה

תוכנית מס הבוגר באוניברסיטת קליפורניה, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ארווין מציעה תוכנית לימודים חדשנית המנחלת תלמידים הן בעומק הדוקטרינרי והן במיומנויות המעשיות הדרושות לתרגול דיני המס ברמות הגבוהות ביותר, בארצות הברית או בחו"ל.

תוכנית מס הבוגרים נועדה לייצר בוגרי הכנה לקריירה כעובדי מס, שופטים, מנהלי מס ותומכי מדיניות, וכן מגדילים במידה ניכרת את מיומנויות המיסוי של מי שכבר חברים במקצוע המס.

בתכנון תוכנית הלימודים החדשנית שלה, יועץ מס המייסדים של התוכנית התייעץ עם מתרגלי מס, מנהלי ממשלות, שוחרי מדיניות מס ומומחים אחרים בתעשייה לפתח חוויה חינוכית ברמה עולמית באחד מבתי הספר המובילים למשפטים בארצות הברית. במרכז התכנית עומדת חובה מיסויית מעשית מחייבת, המבוצעת באמצעות מבחני מס, מרפאות מס או שיעורי מס מיוחדים. תוכניתנו היחידה בארצות הברית הופכת את מיומנויות המס המעשיות לחלק בלתי נפרד מהתהליך האקדמי.

הפקולטה העולמית

סגל מס הליבה במשרה מלאה של תוכנית המס של בוגר UCI Law כולל מומחים בעלי שם עולמי, שזכו לשבחים בתחומם. לכל חבר בפקולטה למס המייסדים שלנו יש ניסיון מס מעשי וזכה לחוויה משמעותית בהוראה מלאה בתכניות מס אחרות לתואר שני ברחבי הארץ, לפני שהצטרף לפקולטה של ​​חוק UCI.

בנוסף, מרצי המס שלנו הם עורכי דין מובילים בכל משרדי עורכי הדין הגדולים, תאגידים וסוכנויות ממשלתיות. סגל המס המייסד הקדיש תשומת לב רבה לגייס מרצים שיתרמו באופן פעיל לתכנית ומי יהיה מעוניין באמת בהצלחתם האקדמית והמקצועית של תלמידיהם.

מחויבות להצלחת התלמידים

סגל המס המייסד קיבל מרחב פעולה רחב כדי לעצב את "תוכנית מס החלומות". משמעות הדבר היא תכנון תוכנית מס חדש בוגר התמקד הצלחה התלמיד יישום מס מעשי. הפקולטה שלנו מחויבת לסייע לתלמידים שלנו לשגשג בכיתה והם מחויבים להעצים אותם להגיע למטרות חינוכיות ומקצועיות שלהם.

מוניטין ללא דופי

באופן פרטני וקולקטיבי, הפכו אנשי הסגל, הצוות, הסטודנטים, האלומים והחברים של בית הספר למשפטים למשפטים של UCI למקום של מצוינות וחדשנות בהוראה, מלגות ושירות ציבורי. חוק ה- UCI זכה בדירוג הבכורה הגבוה ביותר אי פעם בחדשות ארה"ב והעולם העולמי, וכעת הוא מדורג במקום ה -21 הכללי. רוב מוחלט של הסטודנטים למשפטים באוניברסיטת UCI מעריכים את הניסיון החינוכי הכולל שלהם כ"מצוין ", ומדווחים על פיתוח יעדי קריירה ברורים יותר ורכישת ידע הקשור לתפקיד בשיעור טוב משמעותית מהממוצע הארצי (סקר בית הספר למשפטים למעורבות סטודנטים - LSSSE).

גודל מחלקה קטנה

היחס בין סגל הסטודנטים שלנו הוא מהטובים במדינה. אנו משלבים את הטוב ביותר של סביבה קטנה, קולגיאלי ותומך עם מוסד מחקר גדול ושמח.

המדינה- of-the-Art מתקנים

כל בוגרי תוכנית הלימודים במוסד נלמדים במתקן חדש ומתקדם, הממוקם בסמוך לבית הספר למשפטים של אוניברסיטת UCI. זה 75,000 מטר מרובע הבניין כולל מתקני למידה מרחיבה, טכנולוגיה מתקדמת בכיתה, מקומות עבודה שיתופי נרחב, באולם הנשפים 3,000 מטר מרובע, כיכר חיצונית, בבית הקפה באתר.

79491_64409_ScreenShot2017-11-20at4.48.03PM.png

יישומים וקבלה

הקבלה לתכנית מס הבוגרים היא מאוד סלקטיבית. התוכנית שואפת לשמור על גודל הכיתה הקטן שלה כדי לאפשר לתלמידים להתעסק עם סגל ולהפיק תועלת מלאה של הזדמנויות מיומנויות מעשיות. ל- UCI Law יש את היחס הקטן ביותר בין סטודנטים למשפטים בכל בית ספר למשפטים במדינה. אנו שואפים אידיאל זה בתוכנית מס הבוגרים גם כן.

מי צריך להגיש בקשה

מועמדים מקומיים חייב להיות בעל תואר JD בבית הספר למשפטים בארה"ב, מוכר על ידי ABA לפני החלת. מועמדים זרים זכאים להגיש מועמדות, אם הם זכו בתואר ראשון במשפטים, לפני קבלת תעודת בגרות בתכנית, או שהם מורשים אחרת לעסוק במשפט במדינתם. מועמדים זרים גם חייבים להוכיח את השפות בשפה האנגלית מספיק כדי לעסוק במחקר קפדני של דיני המס האמריקאי.

תקני הקבלה

ועדת הקבלה בוחנת בקפידה כל בקשה שהיא מקבלת, ורואה, בין היתר, את ההישגים הלימודיים הקודמים של המועמד, ניסיונו ואת כישרונו בשפה האנגלית (ראה "דרישות וגיוס באנגלית" להלן).

הגורם החשוב ביותר בשיקולי ועדת הקבלה הוא האם המבקש מסוגל להוכיח מחויבות לקריירה בתחום דיני המס או במדיניות המס. המבקשים חייבים להוכיח באופן משכנע עניין מוקדם בחוק המס (ניסיון מעשי קודם המס עשוי להיות מועיל, אבל אין צורך). ההצהרה האישית ומכתבי ההמלצה ממלאים תפקיד חשוב בהקשר זה. ראיון באמצעות Skype או באופן אישי (אם אפשר) עשוי להיות גם נדרש.

דרישות מיומנות באנגלית ויתורים

סטודנטים שקיבלו את לימודי המשפטים הראשונים שלהם מבתי ספר שאינם אמריקאים חייבים להוכיח רמה גבוהה של מיומנות אנגלית בקריאה, כתיבה, דיבור והקשבה. על המועמדים להיערך לבחינות מיומנות באנגלית (TOEFL או IELTS) לפני ה -31 בינואר, ועליו לעבור את ציוני המבחן ישירות לבית הספר למשפטים של אוניברסיטת קליפורניה. ציוני המינימום הנדרשים הם 100 iBT (TOEFL) או 7.0 (IELTS). על המועמדים להגיש את נתוני ה- TOEFL או ה- IELTS הרשמיים, כחלק בלתי נפרד מהיישום שלהם.

מועמדים שהם (i) תושבי אוסטרליה, קנדה (למעט קוויבק), ניו זילנד, אירלנד, בריטניה או ארצות הברית (למעט פורטו ריקו) ו- (ii) אשר השלימו תוכנית קפדנית במשרה מלאה של לפחות שלוש) 3 (שנות לימוד על-תיכוניות באחת מהמדינות הללו, אינם נדרשים להגיש ציוני מבחנים באנגלית.

מתי להחיל / לקבל החלטות

בקשות לתכנית מס הבוגרים מתקבלות על בסיס מתגלגל. ככזה, קבלת החלטות גם נעשים על בסיס מתגלגל. עם זאת, ועדת הקבלה מתחילה לבחון בקשות בחודש ספטמבר בכל שנה, על מנת לקבל את הסמסטר בסתיו של השנה הבאה. מועמדים יודיעו בהקדם האפשרי לאחר קבלת החלטה בנוגע לבקשתם.

סטודנטים מקומיים או סטודנטים זרים תושבי קבע (מחזיקי כרטיס ירוק) מעודדים להשלים את בקשתם לא יאוחר מ -1 באפריל בשנה שבה הם מתכוונים להתחיל את לימודיהם. לבקשות שיושלמו לאחר תאריך זה, תוכל הוועדה להציע רק את שנת הלימודים הבאה.

סטודנטים זרים מוזמנים להשלים את בקשתם לא יאוחר מ -1 בפברואר בשנה שבה הם מתכננים להתחיל את לימודיהם, על מנת לאפשר מספיק זמן לארגן אשרות סטודנט (אם יתקבלו). לבקשות שיושלמו לאחר תאריך זה, תוכל הוועדה להציע רק את שנת הלימודים הבאה.

כיצד ליישם / יישום רשימת

ניתן להגיש בקשה לתוכנית בכל עת באתר האינטרנט של LSAC. אין תשלום עבור היישום.

ועדת הקבלה לא תתחיל לדון בבקשה שלך עד להשלמת הבקשה. יישום מלא חייב לעמוד בכל הדרישות המפורטות להלן חייב להיות נפגשו.

 • רישום LSAC: עליך להירשם לשירות ההסמכה של CASA של בית הספר למשפטים (LSAC) בכתובת www.LSAC.org. ה- LSAC CAS אוסף ומאמת את כל הנתונים, מכתבי המלצה ותמלילים מטעם המבקש כשירות לבתי ספר למשפטים חברתיים. עם ההרשמה, יקבלו מספר חשבון בן 9 ספרות על ידי LSAC שמתחיל באות L.
 • מכתבי המלצה: תזדקק למינימום של שני מכתבי המלצה (שהוגשו ישירות ל- LSAC כדי לכלול בדוח CAS שלך). UC Irvine Law School יאפשר לכל היותר ארבעה (4) מכתבי המלצה להיות זמין לנו דרך חשבון CAS שלך. הקפד להקצות את UC Irvine Law כמקבל מכתבים אלה באמצעות חשבון LSAC שלך.
 • תמלילים: יש לשלוח תמלילים רשמיים מבית הספר למשפטים שלך (וכל בתי ספר אחרים, אם רלוונטי), להישלח ישירות ל LSAC וכלול בחשבון CAS שלך (תוכלו למצוא הוראות כיצד לעשות זאת ביישום LSAC שלך).
 • מבחן מיומנות באנגלית: עליך לארגן מבחן מיומנות באנגלית לפני 31 בינואר, ולהשיג את ציוני המבחנים ישירות לבית הספר למשפטים של אוניברסיטת קליפורניה.
 • הצהרה אישית: כחלק מהבקשה שלך, תידרש לצרף הצהרה אישית המשקפת את התעניינותך בדיני המס בכלל, ובלימוד דיני המס ב UC Irvine בפרט. הצהרה אישית כללית היא כמעט בוודאות לגרום לדחייה של בקשתך.
 • ניסיון מס קודם: ניסיון עבודה קודם בדיני מס אינו נדרש. עם זאת, אנו רוצים להבין את מעורבותך בעבר עם חוקי המס. במסגרת הבקשה תידרש) 1 (לרשום את כל הקורסים הקשורים במס במסגרת הלימודים האקדמיים וכן את ציוניך בקורסים אלה) 2 (כל ניסיון עבודה הקשור למס (אם קיים) ).
 • קורות חיים: תתבקש להעלות קורות חיים נוכחיים כחלק מהבקשה שלך.

אי עמידה בדרישות המפורטות לעיל עלולה לעכב את סקירת הבקשה. אנא בדוק את דף השאלות הנפוצות שלנו לשאלות נוספות. אתה יכול גם לשלוח לנו דואר אלקטרוני עם כל השאלות הקשורות הבקשה ב [email protected].

* לידיעתך, כל החומרים שלך, כולל תמלילי מכתבי המלצה, חייבים להיות מתורגמים לאנגלית. בעוד כל הרשומות האקדמיות הרשמיות יש להוציא בשפה המקורית שלהם, אם הם לא באנגלית הם חייבים להיות מלווה בתרגום לאנגלית. אם המוסד המנפיק אינו מציע תרגום לאנגלית, מוטלת על המבקש לוודא שתרגום לאנגלית ניתן. התרגום יכול להיעשות על ידי מישהו כל עוד זה תרגום מילולי, וזה לא צריך להיות מאושר.

79490_64408_ScreenShot2017-11-20at4.48.13PM.png

להגיש מועמדות

בקשות מתקבלות החל מחודש ספטמבר בכל שנה.

דרישות לימודים ותואר

דרישות אקדמיות

קרדיטים נדרשים - באופן כללי

על הסטודנט לקבל סך של לפחות 24 נקודות זכות, כדלקמן:

 • 12 נקודות זכות של קורסים חובה (כולם מוצעים בסמסטר הסתיו)
 • 12 נקודות זכות של קורסי בחירה, שלפחות 4 מהן חייבות לעמוד בדרישות המיומנויות המעשיות (PTS).

קורסי חובה (סמסטר סתיו)

הסמסטר הראשון של תכנית מס הבוגרים מורכב כולו מקורסים חובה והוא נועד לבנות ידע דוקטרינרי יסודי ומעשי. קורסים חובה חובה הן כדלקמן:

 1. מיסוי חברות - 4 נ"ז
 2. מיסוי בינלאומי - 4 נ"ז
 3. מיסוי שותפות - 3 נ"ז
 4. נוהל מס ונוהל - 1 אשראי (קורס חצי סמסטריאלי).

סטודנטים אשר סיימו את לימודי המשפטים מחוץ לארצות הברית חייבים גם להשלים קורס קצר אינטנסיבי מבוא מיסוי ארצות הברית. קורס זה מוצע במהלך שבוע הכיוון לפני תחילת הלימודים הרגילים.

קורס בחירה בחירה ומיומנויות מעשיות למיסוי מס

על התלמידים להשלים בהצלחה לפחות 12 קורסי בחירה נבחרים בסמסטר אביב. לפחות 4 של נקודות זכות בחירה יש להשלים בכיתה מיומנויות מעשיות (PTS) מיומנויות. ניתן להשלים את דרישת ה - PTS באמצעות מע "מ מס, מרפאות מס, או שיעורים שמנהל התכנית מייעד או עומד בדרישות ה - PTS. שיעורים אלה מכילים מרכיב משמעותי של מיומנויות מעשיות, כגון עריכת מסמכי עסקה או סימולציה של עסקאות. שיעורי ההסמכה מיועדים ל- PTS בקטלוג הקורסים של הקורס.

אנו מעודדים מאוד את הסטודנטים להגיש בקשה למעמד של מס הכנסה או למרפאת מס ולהשלים מעל 4 נקודות זכות. מרפאות המסים וחיצוניות המסים עשויים להסתיים גם בקיץ שלאחר שנת הלימודים הרגילה. במקרה כזה, עם זאת, הסטודנט יהיה בוגר בסתיו לאחר השלמת externship או מרפאה.

קולוקוויום למדיניות מס

כל התלמידים חייבים להשתתף במצגת הדובר של מדיניות הקולקטיב (בדרך כלל חמש או שש מצגות), המוצעות בסמסטר האביב. כמו כן, התלמידים רשאים לבחור לקחת את הסמינר לאשראי (זה יחייב את הסטודנטים, בין היתר, להגיש הערות בכתב), לקראת השלמת דרישת הקורס.

דרישות אחרות

תנאי מגורים, משך הלימודים

על הסטודנטים להשלים את תכנית מס הבוגרים בפורמט של המחלקה, בעודם נמצאים בקמפוס. הזמן המושקע ב externships נחשב "בכיתה" למטרות כאלה. מעת לעת, קורסים מסוימים עשויים להיות מוצעים בפורמט מקוון. אם קורסים מקוונים מוצעים על ידי תוכנית מס הבוגרים, התלמידים עשויים להרוויח עד 4 נקודות זכות לקראת דרישות התואר שלהם בקורסים מקוונים.

סטודנטים חייבים להיות במשרה מלאה בבית הספר למשפטים לתקופה מינימלית של שני סמסטרים רצופים. בהעדר ויתור מהמנהל האקדמי, על הסטודנטים להשלים את כל תנאי התואר בתוך שלוש שנים אקדמיות.

ציונים מינימום

על מנת לקבל את תוכנית מס הבוגרים, על כל התלמידים להשלים את הקורסים הנדרשים עם ממוצע נקודות ציון מצטברות (GPA) של 2.7 (B -) ומעלה.

קבלה

סטודנטים אידיאליים

על בית הספר

שאלות