Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law

University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law

University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law

מבוא

המכללה למשפטים באילינוי היא אחד מבתי הספר העתיקים למשפטים במדינה, עם סגל משפיע, גוף סטודנטים חכם וקולגיאלי, ורשת בוגרים חזקה.

סטודנטים

סטודנטים למשפטים באילינוי הם מוכשרים ושאפתנים, חזקים מבחינה אקדמית וכן מגוונים מבחינה גיאוגרפית וחווייתית. הם תחרותיים, אך קולגיאליים, ומייחסים ערך גבוה לעבודת צוות. רבים עוסקים באופן פעיל במערך ההזדמנויות הזמינות מחוץ לכיתה. המכללה למשפטים מקבלת באופן קבוע סטודנטים מלמעלה מ-25 מדינות שונות עם רמות שונות של ניסיון מקצועי. בקהילת אוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין בכלל יש למעלה מ-10,000 סטודנטים בינלאומיים מלמעלה מ-110 מדינות שונות.

הפקולטה

לפקולטה למשפטים של אוניברסיטת אילינוי מסורת ארוכה ומכובדת של קידום מלגות ומחקר, הכשרת סטודנטים בידע, במיומנויות ובמזג להשגת מצוינות ומנהיגות מקצועית, וחיפוש אחר שינוי מועיל בחוק ובחברה. הם:

 • מנהיגי התעשייה
 • מורים מוערכים
 • מומחים בין -תחומיים
 • מחויבים למעורבות ציבורית

תוכנית LLM

תוכנית ה- LLM באילינוי נועדה להכין סטודנטים עם או בלי הכשרה משפטית מוקדמת להצטיין בקריירה המקצועית שלהם. סטודנטים בעלי השכלה זרה בתכנית LLM מכירים את מערכת המשפט בארה"ב ומספקים להם אפשרות להתמחות בתחום האקדמי או המקצועי שלהם. עורכי דין מאומנים בארה"ב יכולים גם לשפר את המומחיות המשפטית שלהם כדי לעמוד ביעדי המקצועיות והקריירה שלהם בתכנית LLM.

המשך לקרוא להלן מידע נוסף על תוכנית LLM ומה מייחד אותנו:

אפשרויות לימוד גמישות

סטודנטים יכולים לבחור לסיים את תואר LLM בשניים או שלושה סמסטרים. הסמסטר השלישי האופציונלי יכול לאפשר לסטודנט זמן לעסוק בתכנית לימודים אינטנסיבית יותר, ליהנות מהזדמנויות התמחות גדולות יותר ולהקדיש זמן נוסף ללמוד לקראת בחינת לשכת עורכי הדין.

כדי להציע לסטודנטים גמישות נוספת, ניתן להתחיל את תוכנית LLM בסמסטר הסתיו (אוגוסט) או בסמסטר האביב (ינואר).

תוכנית לימודים הניתנת להתאמה אישית

סטודנטים משלימים בסך הכל 32 שעות אשראי (בדרך כלל שמונה קורסים) לתואר LLM. עם שני קורסי חובה בלבד (מוותרים או מוותרים לסטודנטים עם JD מבית ספר למשפטים מוסמך ב-ABA), התלמידים יכולים להתאים אישית את תוכנית ה-LLM שלהם כדי לענות על הצרכים האקדמיים או המקצועיים שלהם תוך בחירה מתוך למעלה מ-100 קורסים המוצעים במכללה למשפטים בכל שנה . סטודנטים יכולים לבחור להוסיף ריכוז לתוכנית ה-LLM שלהם, וסטודנטים המעוניינים ללמוד בתחומים שונים עשויים לבקש אישור לקחת מספר נבחר של קורסים מאוניברסיטת אילינוי מחוץ לקולג' למשפטים.

כשירות לבחינת עורכי דין

משרד התכניות לתארים מתקדמים ובינלאומיים מציע תמיכה לסטודנטים המעוניינים להיבחן בארה"ב ועובד עם אנשים כדי לקבוע את כשירותם ואת הדרישות שעליהן הם צריכים לעמוד. למרות שתואר ראשון במשפטים אינו נדרש לצורך קבלה לתוכנית LLM באילינוי, מועמדים ללא תואר ראשון במשפטים צריכים להיות מודעים לכך שהם עשויים לא להיות כשירים להיבחן בארה"ב, גם לאחר השלמת LLM באילינוי.

ייעוץ בהתאמה אישית

הסטודנטים ניתנים בייעוץ וייעוץ בהתאמה אישית כדי לסייע להם בתכנון קריירה, הצלחה אקדמית וזכאות עורכי דין.

אוניברסיטת אילינוי

מאז שהוקמה בשנת 1867, אוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין זכתה למוניטין כמובילה ברמה עולמית במחקר, הוראה ומעורבות ציבורית. עם המורשת שלנו למענק קרקעות כבסיס, אנו חלוצי מחקר חדשני המתמודד עם בעיות גלובליות ומרחיב את החוויה האנושית. חוויות הלמידה הטרנספורמטיביות שלנו, בתוך ומחוץ לכיתה, נועדו לייצר בוגרים שרוצים להשפיע בצורה משמעותית וחברתית.

תכונות הקמפוס

מתקנים

בניין המכללה למשפטים הוא מתקן בן שלוש קומות של כ-160,000 רגל מרובע, הממוקם בקמפוס הדגל של אוניברסיטת אילינוי בשמפיין-אורבנה, אילינוי. הבניין כולל אודיטוריום, אולם משפט, חמש כיתות לימוד, ארבעה חדרי סמינרים, מרחבי למידה קלינית וחווייתית, חנות ספרים, בית קפה ושני אזורי התכנסות לסטודנטים. בבניין המשפטים שוכנת גם ספריית הזיכרון אלברט אי ג'נר ג'וניור בשטח של 58,000 רגל רבוע, הכוללת חדר קריאה מרווח, אזורי שיתוף פעולה של סטודנטים, חדרי לימוד שקטים וחדר כיתה/ישיבות.

החיים בשמפיין-אורבנה

Champaign-Urbana, עם השירותים שלה לעיר הגדולה אך עם נגישות לעיר קטנה, היא עיר קולג'ים תוססת ובמחיר סביר עם סצנה תרבותית תוססת, תחבורה ציבורית חינם לסטודנטים, מגוון רחב של מסעדות והזדמנויות ספורטיביות רבות. אזור שמפיין-אורבנה, המוכר כאחת מערי הקולג' הטובות ביותר באמריקה, שופע אפשרויות, החל מהשתתפות בהופעות במרכז קרנרט המהולל לאמנויות הבמה וצפייה ב- Big Ten אירועי ספורט ועד להשתתפות בכל מספר אירועים מקומיים אחרים, כגון כמו מרתון אילינוי , פסטיבל הסרטים אברטפסט , השוק של אורבנה בשוק האיכרים סקוור, או אירועי מוזיקה חיה של ליל שישי במרכז העיר שמפיין. בקמפוס ומחוצה לו, שמפיין ואורבנה מלאות בפארקים, מתקני אתלטיקה , מרחבים ירוקים, שבילי אופניים והליכה והזדמנויות אחרות לבילוי פנימי וחיצוני כאחד.

  קבלה

  חלים דרישות הקבלה למכללה לתואר שני ודרישות השליטה בשפה האנגלית. סטודנטים אינם נדרשים לגשת לבחינת הרשומה הכללית לתואר שני (GRE). התלמידים מתקבלים על בסיס אישי על פי סקירת הישגיהם הקודמים בדגש על הישגים אקדמיים.

  דרישות יישום

  • הבקשה הושלמה
  • קורות חיים
  • הצהרת כוונות
  • תמלילים ואישורים מאושרים
  • מכתב התייחסות אחד
  • ציון TOEFL או IELTS מדווח מ-ETS או IELTS (או ציון מבחן Duolingo אנגלית מ-1 בפברואר 2020 עד 1 באוגוסט 2023), אם רלוונטי

  מועמדים בינלאומיים

  כל המועמדים המבקשים לתואר בינלאומי נדרשים להגיש את תוצאות ה-TOEFL או IELTS או Duolingo כהוכחה לשליטה באנגלית, אלא אם כן הם זכאים לפטור. ציונים רשמיים נדרשים להגיש ישירות מסוכנות הבדיקות. כל הציונים חייבים להיות מתוארכים בתוך שנתיים מתחילת תקופת הקבלה המוצעת.

  מבחן מיומנות באנגליתמינימום לכניסה לסטטוס מוגבלמינימום לקבלת סטטוס מלא
  TOEFL IBT80103
  IELTS (בחינה אקדמית)6.57.5
  DUOLINGO (מבחנים שנעשו בין 1 בפברואר 2020 ל-1 באוגוסט 2023 בלבד)115135

  מיקומים

  • Champaign

   504 East Pennsylvania Avenue, 61820, Champaign

  שאלות