Keystone logo
University of Law SQE קורס פרקטיקה משפטית (LPC) - יום במשרה חלקית
University of Law SQE

קורס פרקטיקה משפטית (LPC) - יום במשרה חלקית

22 Months

אנגלית

משרה חלקית

Request application deadline

Sep 2024

GBP 15,800 *

בקמפוס

* מ-14,300 פאונד

מבוא

זוהי ההסמכה שיש להשלים על מנת לעבור הכשרה כעורך דין, והיא מיועדת לסטודנטים בעלי תואר במשפטים או לא בוגרי משפטים שסיימו את ה-GDL ורוצים להיות עורך דין. לסטודנטים המסיימים את התכנית בהצלחה מוענקת תעודת תואר שני. הוא ממוקד מקצועי ומקנה לתלמידים את הידע והכישורים המשפטיים העיקריים הנדרשים כדי לעבוד בהצלחה בפרקטיקה המשפטית כעורכי דין מתלמדים. ה-LPC מוחלף ב-SQE. כדי לראות אם אתה זכאי לקחת את מסלול ה-LPC לתרגול, בדוק באתר האוניברסיטה למשפטים.

דרישות הקורס

כדי להיות זכאי לתפוס את מקומך ב-LPC שלנו, עליך לעמוד בדרישות לתחילת קורס עיסוק משפטי (LPC) שנקבעו על ידי הרשות לתקנת עורכי דין (SRA) - ראה להלן. אי עמידה בדרישות הזכאות הללו פירושה שלאוניברסיטה לא תהיה ברירה אלא לבטל את מקומך בקורס. אם אתה סטודנט מחוץ ל-EEA, תידרש גם ויזה המכסה את כל משך הקורס שלך - ראה דרישות הויזה למטה.

קריטריוני הבחירה של LPC של האוניברסיטה למשפטים

  • פרופיל והישגים אקדמיים, בדרך כלל מינימום של תואר במשפטים בהצטיינות מחלקה ב' בפועל או צפוי או GDL/CPE/MA Law*
  • שליטה מספקת בשפה האנגלית כדי להשלים את הקורס בהצלחה - ראה דרישות השפה האנגלית להלן
  • כל נסיבות מיוחדות המתגלות בבקשתך אסמכתאות אקדמיות או אחרות *דרישה זו מתקיימת על ידי: א) הענקת תואר מזכה במשפטים. התואר שלך במשפטים חייב לעמוד בסטנדרטים אקדמיים מסוימים כדי להיות כשיר.

זה חייב לכלול העברת הערכות כראוי בשבעת יסודות הידע המשפטי - משפט ציבורי, חובות I (חוזה), חובות II (נזיקין), משפט פלילי, דיני מקרקעין, הון ונאמנויות ומשפט האיחוד האירופי. הדרכה נוספת לגבי מהו תואר מזכה במשפטים; או ב) עמידה בבחינה מקצועית משותפת (CPE)/תעודה לתואר שני במשפטים (GDL)/MA Law והענקת תעודת מוסמך במשפטים, MA Law, או דומה כמו CILEX. האוניברסיטה למשפטים עומדת במלואה בחקיקה של שוויון הזדמנויות ומעודדת באופן פעיל גיוון במקצוע עריכת הדין.

תהליך הקבלה שלנו פועל בצורה הוגנת ומטרתו לאפשר לתלמידים לנצל את הכישרונות שלהם בצורה הטובה ביותר. אתה מוזמן לספר לנו על כל דרישות מיוחדות בהקדם האפשרי. זה יאפשר לנו לדון כיצד נוכל לעמוד בדרישות שלך. עליך לעמוד בכל דרישות הזכאות עד תחילת הקורס - אי ביצוע זה עלול לגרום למניעה ממך להצטרף לקורס. אם אתה חושב שזו עלולה להיות בעיה (לדוגמה, אם יש לך תוצאות הערכה מאוחרות), אנא צור קשר עם קבלה בהקדם האפשרי בטלפון 0800 289997 (בריטניה), +44 (0)1483 216000 (בינלאומי).

עורכי דין מתלמדים עתידיים ה-SRA התייעץ לאחרונה עם מספר שינויים מוצעים לתקנות שלו, כולל הסרת הדרישה מסטודנטים להגיש בקשה להרשמת סטודנטים ואישור השלב האקדמי של הכשרתם לפני תחילת ה-LPC. אם הוצע לך חוזה הכשרה, עליך לוודא שהרשות לתקנת עורכי דין (SRA) בדקה את "האופי וההתאמה" שלך להיות עורך דין. זה עשוי לקחת לפחות שישה חודשים כדי להשלים אם יש לך:

  • ביצעו עבירות פליליות מסוימות
  • נמצא אשם בעבירה אקדמית
  • היו לו בעיות פיננסיות חמורות (כגון פשיטת רגל, הסדרים מרצון אישיים או פסקי דין של בית המשפט המחוזי)
  • היה נתון לממצאים רגולטוריים שליליים
  • הפגינו כל התנהגות אחרת שלא היינו מצפים מעורך דין (לדוגמה התנהגות לא ישרה, אלימה או מפלה) אנא עיין במבחן ההתאמה של SRA 2011 למידע נוסף ומלא את בקשת הזכאות אם אתה צריך לספר להם לגבי כל נושא. אם אין לך מה לספר ל-SRA, תוכל להודיע להם על כך כאשר אתה והמעסיק שלך תודיע להם שההכשרה שלך אמורה להתחיל. אם החלטת ה-SRA לא תאושר לפני תאריך ההתחלה של ה-LPC, תוכל להמשיך בקורס אך לעשות זאת על אחריותך הכלכלית. אם יש לך חששות לגבי נושא אופי והתאמה, אנא צור קשר עם ה-SRA בטלפון 0370 6062555

הסמכה של למידה מוקדמת

אם למדת בעבר BVC או BPTC, אתה עשוי להיות פטור ממרכיבים מסוימים של LPC. למידע נוסף, בקר באתר האינטרנט של SRA וצור קשר עם צוות הקבלה שלנו בטלפון 0800 289997 (בריטניה), +44 (0)1483 216000 (בינלאומי)

דרישות השפה האנגלית

אם סיימת תואר מחוץ לבריטניה ואינך מגיע מ'ארץ רוב דוברת אנגלית', אנא ספק עותק מאושר של אחד ממבחני השפה האנגלית המאושרים. למידע נוסף אנא בקרו באתר.

על בית הספר

שאלות