Keystone logo
University of Missouri School of Law

University of Missouri School of Law

University of Missouri School of Law

מבוא

תודה על התעניינותך בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת מיזורי!

המחלקה למשפטים באוניברסיטת מיזורי נוסדה בשנת 1872. מאז, בית הספר למשפטים ייצר עורכי דין מעוגלים היטב, רגישים לנושאים אתיים, מוכנים לשרת לקוחות ומוכנים להיות מנהיגים בקידום צדק למדינת מיזורי ולאומה.

ב Mizzou חוק, אנו גאים להציע חינוך משפטי זול, נגיש . Affordability מצמידים עם מצוינות בחינוך משפטי. הפקולטה שלנו מוכרת לעבודה אקדמית ולמצוינות בהוראה. חברי הסגל נחשבים למומחים בתחומם ומצוטטים באופן קבוע בתקשורת הארצית בעמדות כמו "וושינגטון פוסט", "ניו יורק טיימס", "קריסטיאן סיינס מוניטור" ו"וול סטריט ג'ורנל ". הבלוג המוביל של חוק הפטנטים של האומה נכתב על ידי פרופסור למשפטים Mizzou שהעיד בפני הקונגרס על הרפורמה בחוק הפטנטים.

התלמידים שלנו מקבלים חינוך מאתגר ומעשי . התוכנית שלנו בפועל ניסיון נותן לסטודנטים ניסיון מעשי, כולל אפשרות של קורס ינואר עם שופטים ועורכי דין מצטיינים וקורס מתקדם ניסיון בפועל לימד על ידי אחד עורכי הדין המובילים עורכי דין מיזורי. לסטודנטים למשפטים יש אפשרות לחדד את כישוריהם באחת מהתוכניות הקליניות שלנו - מרפאת התביעה הפלילית, הקליניקה המשפטית ליזמות, הקליניקה לאלימות במשפחה, מרפאת התמימות, מרפאת הגישור ומרפאת הוותיקים - או שני פרקטיקות - פרקטיקום של בעל הבית / הדייר והפרקטיקה המחוקקת .

כמובילה לאומית בתחום יישוב המחלוקות, אנו מבקשים להשלים תוכנית לימודים מסורתית חזקה עם אוריינטציה לעריכת דין כמאמץ לפתרון בעיות . המרכז לחקר יישוב סכסוכים מוכר באופן ארצי, עם חוקרים מובילים מרחבי הארץ המשמשים כחברים. חוק Mizzou הוענק למעמד "מוכר קורס מוסמך" על ידי המכון הארצי למשפטים של ארבעת הקורסים בתכנית JD, כולל שלושה קורסים בבוררות.

אנו תומכים בתלמידיהם בחיפוש אחר תואר במשפטים בזמן שהם כאן באולם הולסטון, אבל אנחנו יודעים גם שיש חיים אחרי בית הספר למשפטים . צוות הקריירה שלנו מציע לסטודנטים תשומת לב אישית תוך בחינת אפשרויות הקריירה ומגוון רחב של תוכניות הקשורות לקריירה.

החיים אחרי בית הספר למשפטים לעתים קרובות מתחיל בבדיקת בר. בחודש יולי 2016, MIZU חוק בוגרי לקחת את מיזורי בר בחינת בפעם הראשונה עבר בשיעור של 87.5 אחוזים - יותר מארבע נקודות גבוה מהממוצע במדינה.

מאמצי הפיתוח של הקריירה נתמכים על ידי רשת בוגרים נמתחת למרחקים , הן מבחינה גיאוגרפית והן בתחומים של תרגול. הוא כולל בוגרי המתרגלים בכל מחוז מיזורי, ב -50 מדינות ו -22 מדינות ברחבי העולם. תוכלו למצוא את הבוגרים שלנו בכל תחומי הפרקטיקה: שירות ציבורי, ממשלתי, עסקים, אקדמיה, יישוב סכסוכים ומשרדי עורכי דין מכל הגדלים. הם משמשים כחברים בקונגרס האמריקני ובאסיפה הכללית של מיזורי, בתובעים ובמגנים הציבוריים, כיזמים וכשותפים בכמה ממשרדי עורכי הדין היוקרתיים ביותר במדינה. Mizzou חוק בוגרי הם מנהיגים של מיזורי בר - שישה מתוך 15 הנשיאים האחרונים של הבר הם הבוגרים שלנו.

אינו מספק את סקרנותך? תיצור איתנו קשר!

תכנית לימודים

תלמידים מתארים את האווירה האקדמית ב MU כמאתגרת, אך עם דגש על למידה ולא על תחרות. הקורסים מציעים לתלמידים פרספקטיבה רחבה ומאוזנת על החוק ועל המוסדות המשפטיים כדי להכין אותם למגוון רחב של אפשרויות קריירה במשפט, כמו גם קריירה חלופית בכל מקום בארץ.

תלמידים

בכיתה א 'מחולקים לשני חלקים עם כ -60 תלמידים בכל חלק. לכ -75% מהכיתות הגבוהות יש בממוצע פחות מ -25 תלמידים.

הגיל הממוצע של התלמידים נע בין 24 ל -26, כאשר תלמידים מתחילים את בית הספר למשפטים מ -20 ל -60.

ההרשמה ללימודים גבוהים היא 336 לשנה האקדמית 2016-2017, עם 40% נשים ו -18% מהמיעוטים.

סטודנטים של MIZU חוק ניסיון בגדלים בכיתה קטנה עם גישה מוכנה לחוקרי הפקולטה. היחס בין סטודנטים לסגל עומד כיום על 9.4: 1.

מקום

בית הספר המרווח והמודרני, הולסטון הול, ממוקם בלב הקמפוס היפה של אוניברסיטת מיזורי, במרחק הליכה מהאתרים המפורסמים של האוניברסיטה, ממרכז הסטודנטים וממרכז הבילוי. נפתח בשנת 1988, הולסטון הול בתי הספר של כיתות לימוד, ספריה, ארגון הסטודנטים משרדים, טרקלין ופינת אוכל. כמו סטודנט אחד אמר לאחרונה, "אתה הולך לקבל את כל הכיתות שלך כאן, אתה הולך לאכול כאן ואתה יכול אפילו לישון כאן - אבל אתה גם הולך ליהנות כאן."

מאפיינים מיוחדים באולם הולסטון כוללים את ציוד ההקלטה של ​​בית המשפט שלנו על מנת לסייע לתלמידים לתרגל ולשכלל את המיומנויות של טיעון בעל פה, תמיכה וליטיגציה; אוסף מקיף של מסמכי מחקר משפטיים וחומרי דפוס למחקר ולמחקר בכל תחומי המשפט; ואת הצוות שלנו של ספרנים החוק - כמה עם תארים משפטיים - אנשי IT, ואת הצוות כדי לסייע לחוקרים משפטיים גישה ושימוש באוסף הספריה.

אוניברסיטת מיזורי ממוקמת במרכז קולומביה, מיזורי, אשר מכונה לעתים קרובות "קולג 'טאון ארה"ב" עם אוכלוסייה של כ 110,000, קולומביה ממוקם במרכז מיזורי, באמצע הדרך בין סנט לואיס קנזס סיטי וכ 30 דקות מ בירת המדינה, ג'פרסון סיטי. קולומביה מדורגת באופן שגרתי כאחת הערים הטובות ביותר בארה"ב שבהן מתגוררים.

מה שהופך את קולומביה למקום נהדר לחיות הוא עניין של טעם אישי, אבל אנחנו אוהבים את הרשת הנרחבת של שבילים, ייעודו כמרכז לאמנויות ותרבות, בית הספורט של דרום מזרח הספורט ומגוון של פסטיבלים.

האמנה

בית הספר למשפטים הוא חבר אמנה של איגוד בתי הספר למשפטים בארה"ב. בית הספר למשפטים מוכר במלואו על ידי לשכת עורכי הדין האמריקאית. שאלות לגבי הסמכה ABA ניתן להפנות למשרד היועץ על חינוך משפטי, לשכת עורכי הדין האמריקאית, רחוב 321 צפון קלארק, קומה 21, שיקגו, IL 60654-7597 או 312-988-6738. מידע בסיסי על בית הספר למשפטים מתפרסם מדי שנה בבית הספר הרשמי להוראת בתי הספר למשפטים של ABA.

תלונות סטודנטים המעידות על ציות לסטנדרטים שהוטלו על ידי לשכת עורכי הדין של לשכת עורכי הדין והלשכה המשפטית לחינוך ולמנהל בלשכת עורכי הדין יוגשו בכתב עם הדיקן לענייני אקדמיה, או אם התלונה כרוכה באדם המכהן בתפקיד זה, עם הדיקן של בית הספר למשפטים.

התלונה תכלול את המועד שבו הוגשה התלונה; שם המתלונן וכתובתו; ותיאור התלונה.

תיאור התלונה יכלול תיאור של תקן ההסמכה, אשר פעולה של בית הספר למשפטים או חוסר מעש.

דיקן עמית לעניינים אקדמיים (או דיקן בית הספר למשפטים) יחקור את התלונה ויענה למתלונן בכתב תוך 30 יום מיום קבלת התלונה. התשובה תציין אם בית הספר למשפטים נקט כל פעולה מתקנת, או אם לא, את הסיבות שלא לנקוט פעולה כלשהי.

מיקומים

  • Columbia

    Columbia, ארצות הברית

    שאלות